24 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1974723

Hayat Kimya Molfix Bezleri Defolu Çıktı!

Almış olduğum çocuk bezleri paketin tamamı defolu çıktı. Almış olduğum yer Carrefour Sa Molfix cocuk bezi, mağazaya şikayette bulundum kimse dinlemedi. Tüketici hakem heyetine şikayetten sonra fabrikadan aradılar pakettin tamamını istediler, vermedim. Bezlerden 3 adet verdim.


Fabrika bunları inceleyecek, incelemeden sonra raporu yollayacaklarını söylediler. Kimse aramadı daha sonra ki aramalarımdan fabrika hatası olduğunu, raporu yolladıklarını söylediler,yalnız rapor gelmedi. Bezlerin fotoğrafı, almış olduğum bezin silipleri ile birlikte sizde, inceleyin çocuğu tutan yan bantları yok.

Aşit 223 Okunma

Cevaplar

  • Aşit18 Şubat 2014

    memnun kalmadım hiç kimse aramadı

  • Aşit27 Ağustos 2013

    Hiç memnundeilim 2 yıldır bir gelişme yok

  • Molfix Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Hayat Kimya Tüketici Danışma Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler