28 Mart 2015

Molfix Paketleme Hatası!

6 aylık bebeğime Molfix kullanıyorum, doğduğundan beri bezden memnunum fakat paketleme hatası var 4+ numara bez kullanıyorum bebeğime fakat aldığım paketin içinden 4 numara çıktı.

Bu 2 oluyor, gecen aylarda da aynısı başıma geldi. Ürün açıldığı için marketler geride almıyor, sıkıntı oluyor bebeğim için, lütfen biraz daha dikkat edelim.

Handan 961 Okunma

Cevaplar

  • Molfix Temsilcisi30 Mart 2015

    Sayın Yetkili, Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun. Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, Hayat Kimya Tüketici Danışma Birimi 0850 200 94 44

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön