Molfix Hatalı Üretim!

Bayram Ü. |

Bursa Carrefour Mağazası'nda Molfix bebek bezi kampanyası uygun geldiği için 5 paket 4 serisinden satın aldım eve gelip kullanmaya başladıktan sonra bebek bezlerinin yan cırtları kopup elimizde kalmaya başladı. Ürünlerin faturasını satın almadan sonra attım böyle bir firmanın ürünlerinin sorunlu ve defolu olacağını tahmin etmedim. Ürünleri kullanmadan çöpe atıyoruz görünen o ki üretim hatası olan ürünleri kampanya yapıp satıyorlar. Molfix Carrefour mağazası bilipte alet oluyor ise çok yazık.

Etiketler :

Yan Bant

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  09:07

  Sayın Yetkili,

  Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun.

  Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla,

  Hayat Kimya Tüketici Danışma Birimi