Molfix Bezin Kalitesini Düşürdü.

Çiğdem C. |

Molfix' i yıllardır kullanırım. Bu son pakette inanılmaz sinirlendim. Bezi beş saatte bir değiştiriyoruz, yarım saat fazla kalsın her yerden çiş çıkıyor. Öyle ki evde koltuk halı her şeyi yıkamak durumunda kaldım. İlk defa böyle olay gördüm. Gece yatak yorgan batıyor. Sabaha karşı kalkıp bez değiştiriyorum. Resmen param boşa gitti. Açık açık söylüyorum firma tarafından bu mağduriyet giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sızdırma Emicilik-Bez Kalite

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem C.
  09 Aralık
  18:01

  Neden çünki geri dönüş güzel yerine yeni paket bexde gonderdiler amma hala ayni gece 12 de taktigim bez sabah yedide heryerinden çıkmış olarak kalkiyor

 • 21 Kasım
  11:24

  Sayın Yetkili,

  Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun.

  Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm öneriler dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla,

  Hayat Kimya Tüketici Danışma Birimi