Molfix Bez Tüyleniyor.

Ümmühan K. |

11 aylık bir kızım var ve neredeyse doğduğundan beri Molfix kullanıyorum ancak son aldığım iki paket bez sorunlu çıktı ve çok tüyleniyor kızım bunları çıkarıp yemeğe çalışıyor bu yüzden bezi değiştirdim bir daha asla Molfix almayacağım!

Etiketler :

Emicilik-Bez Kalite

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  11:56

  Sayın Ümmühan K.,

  Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşayacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun.

  Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm konular dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla,
  Tüketici İletişim Merkezi
  0850 200 94 44

 • 08 Eylül
  11:33

  Sayın Ümmühan K.,

  Öncelikle, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

  İlk başvurunuz dikkate alınıp, mesajınızda belirttiğiniz telefonlardan arama yapılmış ancak ulaşılamadı kaydı alınmıştır.
  Tüketici İletişim Hattını 0850 200 94 44 no'lu numaradan 09:00 -17:00 arasında arayabilirseniz size sorununuz için destek olabiliriz.
  Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Tüketici İletişim Merkezi
  0850 200 94 44