Molfix Alerji!

Nazlı A. |

Kızım 1 yasında. 10 gün öncesine kadar hiç sıkıntı yaşamıyordum Molfix bezden. Bir kere dahi pişik olmamıştı. Evdeki bez bitince yeni bez aldık. Aldığımız bezin dışındaki resimler değişik ve iç dokusu da değişik. Yeni aldığım paketi ikinci gün kullanmamla kızımın poposu kızardı. Meğerse alerji yapmış. Doktorumuz bez alerjisi olmuş dedi. 1 haftadır kremlerle iyileştirmeye uğraşıyorum. Merak ediyorum acaba üretici firmayı mı değiştirdiniz sayın Molfix?

Etiketler :

Alerji - Pişik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  15:35

  Sayın Nazlı A.,

  Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşayacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun.

  Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm konular dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla,
  Tüketici İletişim Merkezi
  0850 200 94 44