Molfix 5 Numara Bez Bebeğimin cildini Tahriş Etti...

Tugba G. |

Oğlum için 5 numaralı bezinizi sürekli kullanmaktaydım. Ancak son aldığımız paketi kullandığımız anda oğlumda aşırı yanık derecesinde pişik oldu ve 3 gündür farklı marka bez almamıza rağmen pişik hafiflemedi. Daha önce kullandığımızda böyle bir sorun yaşamamıştık ama son paket oğlumda aşırı yanık derecesinde pişik yaptı.

70'li paket almıştık kullanamadık öylece kaldı. Firmanızın bu durumun telafisini yapmasını acilen talep ediyorum. Çocuğum 3 gündür ne oturabiliyor ne uyku uyuyabiliyor. Durumun acilen tarafınızdan incelenmesini istiyorum.

Etiketler :

Alerji - Pişik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  17:17

  Sayın Tuğba G.,

  Hayat Kimya‘nın değişmez amacı, değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır. Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Hayat Kimya ailesi olarak yanlarında olduğumuzu ve yalnız olmadıklarını tarafınıza bildirmek isteriz. İsteriz ki, tüketicilerimizin bugün ve yarın yaşayacağı bütün güzel anlarda Hayat Kimya’nın bir katkısı olsun.

  Tüketicimiz ile görüşme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğu tüm konular dikkate alınmış olup, ilgili departmanlar tarafından aksiyon gerçekleştirilecektir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla,
  Tüketici İletişim Merkezi
  0850 200 94 44