13 Mayıs
#11964577

Modaselvim'de Hazırlanamayan Kargo

Perşembe günü ürün sipariş ettik. 5 gündür hazırlanıyor diyor. Oysaki 24 saat kargoda yazıyor. Anneler Günü hediyesiydi. Onu geçtim artık hala çıkışı yapılmadı. Çıkışı yapmayacaksanız iptal edin, paramı yatırın, aksi takdirde bu kadar kibar olmayacağım acil sorunumu çözün.

Güneş Güneş 1.370 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Güneş'in Teşekkür Mesajı03 Ağustos

    Sorunum çözüldü

  • Modaselvim Temsilcisi19 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz 17.05.2019 tarihinde sonuçlandırılmıştır. Bundan sonrasında ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Modaselvim Müşteri İletişim Merkezi 0212 550 52 52

  • Güneş14 Mayıs

    Allahım bu site beni çıldıracak temsilciler laftan da anlamıyor ya 1 haftadır lüzumsuz şeylerle uğraşıyorum ya bir sipariş verdik rezil olduk. Perşembe gününden beri kargo çıkaramadılar aradım stokta sorun var diyorlar iptal edin paramı yatırın diyorum hesabıma paranın dörtte birini yatırıyorlar herhalde diğer ürünleri kargolayacaklar arkadaşım dalga mi geçiyorsunuz aradım iptal ettim iptal Türkçe konuştum .

Ziyaretçi Yorumları