25 Kasım
#13044194

Modaselvim Su Değse İzi Kalıyor!

Modaselvim'den bir elbise aldım ama su değse izi kalıyor. Bir kere ancak giyebildim o da giyer giymez leke oldu. Simdi de dolabı bekliyor. Daha önce de ürün almıştım ama o zamanlar böyle bir sorunla karşılaşmadım yorum silme olayları falanda yoktu.

Fatma Fatma 4.076 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatma27 Kasım

    Ama arayıp illa yorumu mu silmem aksi takdirde sizinde yasal işlemlere başvurmakla beni tehdit etmeniz hoş olmadı. Bende bu konuyu CİMER'e yazıyorum sizde onlara anlatın derdinizi.

  • Fatma27 Kasım

    Bayram dolayısıyla şehir dışında olduğumdan dolayı uğraşmak istemedim ürün internette gezerken indirime girmiş şekilde karşıma çıkınca yazmak istedim. Daha önce de söylediğim gibi sorunumu çözmenizi beklemiyorum .

  • Modaselvim Temsilcisi27 Kasım

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz 27.11.2019 tarihinde modaselvim tarafından sizlerle iletişim sağlanmıştır . Kontrollerinizi sağladığımızda sizler ürünü 07.08.2019 tarihinde teslim alıyorsunuz sizlerin ürün kusurlarında , hatalarında 15 günlük iade değişim hakkınız bulunup gerekli durumlar içerisinde 1 aylık yasal haklarınız bulunmaktaydı sizler bu süreçleri aşmış olup ve bizlere 4 ay sonrasında bildirim sağlamaktasınız. Bu süreçte işlem sağlanamazdır. Tarafımızdan doğan bir sorun söz konusu değildir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Modaselvim Müşteri İletişim Merkezi 0212 550 52 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler