sta-4-hoverİyi Çözüm

Modaselvim Para İadesi Yapılmadı

Hüseyin Hüseyin17 Nisan 22:54

Tavsiye üzerine eşim için Modaselvim'den alışveriş yaptım. Ürün bedeni olmadığı için ertesi gün ürünü iade ettim. Ürünümün iadesi gerçekleştirmediler ve maalesef yaklaşık iki haftadır ürünümün iadesini bekliyorum. 

Defalarca arayıp derdimi anlattım ama maalesef beni oyalamaktan başka bir şey yapmadılar. Kargo takip numarasını, ne zaman teslim edildiğini, ürünün kime teslim edildiğini tüm bilgileri verdim. 

Ürünün iadesi gerçekleştireceğiz demelerinin üzerinden 1 hafta geçti tekrar aradım size mesaj olarak bilgilendirme olacak dediler ve halen beklemekteyiz iade için. Artık müşteri hizmetlerini aramaktan yoruldum ve bir daha alışveriş yapacağımı zannetmiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Modaselvim Logo Modaselvim 20 Nisan 11:58

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz 20.04.2020 tarihinde sonuçlandırılmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Modaselvim Müşteri İletişim Merkezi 0212 550 52 52

profile-icon Hüseyin 20 Nisan 11:58

Ürün geri ödemesi gerçekleşti.

Modaselvim Logo Modaselvim 18 Nisan 12:17

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konunun çözümüyle ilgili sizi aradık, ancak ulaşamadık. Size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi bekliyoruz. Dilerseniz Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Modaselvim Müşteri İletişim Merkezi 0212 550 52 52

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler