Modaselvim Olmayan Stok, İş Etiğinden Uzak Çalışma Şekli

Sare Sare09 Ağustos 2019 11:29

5 Ağustos'ta verdiğim sipariş 9 Ağustos'ta halen kargoya verilmemiş olunca, Instagram hesaplarına mesaj olarak yazdım: bir sorun mu var, bayrama yetişmezse gönderilmesinin bir anlamı olmayacağına dair. Gece saat 12’de gayet saygısız ve iş etiğinden uzak bir şekilde şöyle bir cevap yazılmış "Siparişiniz iptal edildi". Ertesi gün müşteri hizmetlerini aradığımda, bugün kargoya verilirse ben yarın şubeden alırım dedim. Tam 13 dakika ara ara telefonda beklettiler ve sonucunda şöyle saçma bir cümle iletildi.

Bugün kargoya versek bile size ulaşmayacak, ben şubeden alırım dediğimde bugün buradan kargo çıkışı olmayacak şeklinde yalan konuşmalar başladı ve en sonunda öğrendim ki satışını yaptıkları ürünün stoğu yok. Bu kadar yalan yanlış ifadenin sebebi de siparişi benim iptal etmemi sağlamak. İptal onayı almadan kafanıza göre siparişi nasıl iptal edebiliyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sare 09 Ağustos 2019 15:55

Alışveriş sitesinin sıkıntıları sandığımdan daha büyükmüş. Kullanıcı siteden online alışveriş yapabiliyor ama iptal etmek için müşteri temsilcileri ile görüşmek zorundaymış. Şaka gibi iptal et seçeneği yok :) Instagram yazışmasına keyfen siparişi iptal ediyorlar ama sitede durum halen kargo hazırlanıyor olarak görünüyor. Beni arayıp yetkili olduğunu iddia eden kişi çözüm üretmek yerine iş etiğinden uzak şekilde siparişi iptal eden kişiyi savundu. Madem çözüm için aradınız gönderin siparişimi diyorum 48 saat hazırlık süresi varmış. Ben 96 saat bekledim zaten diyorum siparişiniz iptal olmuş diyor :) Sonuç olarak stok kontrolü olmayan, kargo süresine uymayan, mağdur ettiği müşterisine bir çözüm üretemeyen, en önemlisi dürüst olmayan bir firma. Üyeliğimi de iptal talep ettim. Son alışverişimdir.

Modaselvim Logo Modaselvim 09 Ağustos 2019 15:15

Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz durum için üzgün olduğumuz belirtmek istiyoruz. Esasta yaşanan durum iletişim kopukluğu kaynaklıdır ancak yapılan işlem tamamen sizin talebiniz doğrultusunda gerçekleşmiştir. Sunmuş olduğumuz ekte yer alan görselde de sizin talebiniz doğrultusunda iptal işleminin gerçekleştiği görülmektedir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Modaselvim Müşteri İletişim Merkezi 0212 550 52 52

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler