05 Eylül
#12551420

Modaselvim Eksik Gelen Ürün

02.09.2019 pazartesi günü tarafıma Modaselvim firması tarafından gönderilen ts290827049624 sipariş kodlu 9650200235258 takip numaralı kargom Aras Kargo aracılığıyla teslim edildi. Sipariş ettiğim ürünler "yandan fırfırlı simli elbise 38 beden, taşlı tesettür elbise bordu 40 beden ve yandan fırfırlı simli elbise 40 beden" olup, gelen kargoyu açtığımda tarafıma kargolanan ürünlerin "yandan fırfırlı simli elbise 38 beden, taşlı tesettür elbise bordu 40 beden" ürünler olduğunu gördüm. Yandan fırfırlı simli elbise 40 beden elbise gelen ürünler arasında yoktu ve faturada o üründe olduğu için onun fiyatı da dahil toplam 254,60 TL ödemede bulundum.


Kargom teslim edildiğinde eksiklikleri fark eder fark etmez Modaselvim müşteri hizmetleri ile irtibata geçtim. 06.09.2019 cuma günü düğünümüzün olduğunu ve elbisemin eksik geldiğini söyledim. Bununla ilgili ilgili birimle iletişime geçip kargo kaynaklı bir durum mu firma kaynaklı bir durum mu olup olmadığının tarafıma en kısa zamanda bildirileceği söylendi. Oldukça mağdurum.


Bu firmadan ilk kez alışveriş yapmıyorum bu nedenle özel günümüzde güvenerek sipariş verdim. Tarafıma halen geri dönüş yapılmadı. Mağdur olmamamı üzüleyim, düğün için beğendiğim elbiseyi giyemeyecek olmama mı yoksa kargo firmasına fazladan para vermeme mi bilemedim. Sevgili Modaselvim ne zaman bana geri dönüş yapacaksınız bilmiyorum fakat en kısa sürede bir çözüm bulursanız çok sevinirim.

Rumeysa Rumeysa 3.169 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Modaselvim Temsilcisi05 Eylül

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konuyla ilgili inceleme yaparak size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Modaselvim Müşteri İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları