18 Eylül
#12630089

Modaselvim 3 Haftadır Bir Ürün Değişimi Yapılamadı

Bir ürün sipariş ediliyor ve beden küçük geldiği için değişim formu dolduruluyor. Değişim formunda sorulan adrese gelmesi gereken adres yazılıyor. Fakat buna hiç dikkat etmeyen kişiler tarafından ürün yanlış adrese gönderiliyor. Müşteri hizmetleri ile bu konuda 2 kez görüşme yapılıyor ve her seferinde dalga geçer gibi adres soruluyor. Sonrasında kargo alınmamış iade olarak geldi deniliyor. Hem yanlış adrese gönderiyorsunuz. Yanlış adresi düzeltelim diye 2 kez adres istiyorsunuz ama hiç göndermeden iade oldu diyorsunuz.


3 haftadır bir ürün değişimi yapılamadı ve bugün müşteri hizmetlerine soruyorum para iadesi olacaktı diye aldığım yanıt hafta içi mesai saatlerinde arayabilirsiniz keyifli alışverişler dileriz oluyor. Yanı tam bir fiyasko. Tüketici heyetine falan mı gitmek lazım illa. Bu nasıl sorumsuzluk ve ciddiyetsizlik Allah aşkına?

Merve Merve 10.648 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Merve09 Ekim

    Hâlâ arıyorsunuz sırf şikayet kalksın diye. Ama konuşmaların ekran görüntüsü elimde mevcut. Madem sosyal medya nasıl yönetilir müşteri ile nasıl ilgilenir bilmeyen eleman koyuyorsunuz o zaman sorumluluk alabilmelisiniz. Buraya şikayet edilmese iş yapmayacaksınız resmen. E ticaretle uğraşan sosyal medyayla uğraşan birisiyim anlamayan biriside değilim. Tek beklenti. İşinizi düzgün yapmanızdı

  • Merve21 Eylül

    Buraya yazdıktan sonra parayı yatıran ama yazmadan önce, çarşamba gününde paranız pazartesi yatmış olur diyerek oyalan bir firmasınız. Şu an arayıp duruyorsunuz niye çünkü burada şikayet var. Buradaki şikayeti bu şekilde çözdüğünüzü sansanız bile 3 hafta boyunca bir ürün değişimini yapamadığınızı takipçisi çok fazla bir Youtube.com kanalında paylaşacağım şüpheniz olmasın. İnsanları mağdur etmeye hakkınız yok!

  • Modaselvim Temsilcisi19 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Müşteri hizmetlerimize yapmış olduğunuz başvurunuzun çözüm süreci devam etmektedir. Sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Modaselvim Müşteri İletişim Merkezi 0212 550 52 52

Ziyaretçi Yorumları