15 Mayıs 2013 #1798268

Modasaat.com Tedarik Edememe Sipariş İptali Ve Para İadesini Yapmamak!

22/04/2013 tarihinde moda saat ten bir ürün siparişi verdim 3 gün geçtikten sonra ürünü tedarik edemediklerini söylediler ama sitede bu ürünün satışı devam ediyordu ürünü 322 tl olarak sipariş verdim 3 gün sonra ürün bedeli 750 tl oldu stokta var gözüküyordu ama bana tedarik edilemedi dediler.


Gelelim para iadesi kısmına 25/04/2013 tarihinde iade işlemi alındı bugün 14/05/2013 yani 20 gün oldu ama hala para iadesi olmadı hatta ilk taksiti kesildi bile. Anlamadığım Sikayetvar'a bu kadar şikayet yazılmış yetkililer neden ilgilenmiyor. Ben Bimer'e Şikayet yazacağım Başbakanlık ilgili yere yazar. Yaptıkları yasal bile değil bir ürün sipariş verildikten sonra tedarik edemedim diyemezsin.

Özgür 1.059 Okunma

Cevaplar

  • Özgür02 Temmuz 2013

    ben olayın etik kısmına bakıyorum paramı iade etmiş olabilirler..ama ürünü tedarik edemedik mantığını anlamıyorum ve sonrasında ürünün fiyatı değişiyor bugün bir markette bile ürün üzerinde yanlış etiket olduğunda üzerinde ne fiyat yazıyorsa o fiyat üzerinden alışveriş yapabiliyorsun.ban saati sipariş verdim 3 gün sonra saatin fiyatı sitede 2,5 katına çıktı ve tedarik edilemedi dediler.sizce bu etik bir davranış ise alışveriş yapabilirsiniz ilgili siteden.bence değil

  • Modasaat.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile görüşülerek mağduriyeti giderilmiştir. Ücretin iadesi için sanal posumuzun bulunduğu bankaya iade talimatı vaktinde verilmiştir, gecikme muhasebemizden değil, bankadan kaynaklanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön