05 Aralık 2015
Yorum Yap
#4344873

Modasaat.com Kargo Takibi Konusunda Yanıltmaları!

Öncelikle 1 Aralık 2015'te verdiğim sipariş 5 Aralık oldu ve hala kargo firmasına verilmemiş kargo firmasına isimlerden göndericiden sorgulattım. Kombinasyon şeklinde sorguladılar fakat bulamadılar. Yani verilmediği halde verildi diye bilgi geçtiler. Ama ne hikmetse bir türlü takip numarasını veremediler. Emim ki MNG'ye verilmediğine tüm MNG bölgelerine sordurdum. Doğum günü için istemiş olduğum hediye maalesef ki zamanında ulaşmayacak. Aynı gün fatura kesiliyor ise ve hesaba yansıtabiliyor iseniz bence çıkışta yapabilmelisiniz. Gereğini yerine getirmeyi bilmelisiniz. Bakalım kaç günde gelecek buraya yazacağım. 10883 numaralı sipariş kontrol edin. Artık gerçek dönüş yapın. Telefona bakın.

Menzile 1.163 Okunma

Cevaplar

 • Modasaat.com Temsilcisi08 Aralık 2015

  Rica ederiz güle güle kullanınız.

 • Menzile08 Aralık 2015

  Kargo elimizeulaştı şimdilik bir sıkıntı yok ilgililere teşekkür ederiz.

 • Modasaat.com Temsilcisi07 Aralık 2015

  Sayın Müşterimiz; Sizi aradık ama ulaşamadık,kargo takip numaranız : IR 937800 mng kargo ekranından takip edebilirsiniz.Biz teşekkür ederiz.

 • Menzile07 Aralık 2015

  umarım bugün verilir. sağlam ve sıkıntısız şekilde olur. çünkü okuduğum yorumlarda 2. el çizik gibi yazıları gördüm. emin olun ki ulaşır ulaşmaz buraya yine maıl atacağım. dönüş yaptığınız için teşekkürler.

 • Modasaat.com Temsilcisi07 Aralık 2015

  Sayın Müşterimiz; Kargolar araya hafta sonu girdiği için sadece faturası kesilir ama çıkış işlemleri hafta başında tamamlanır, ürün ( ler ) bugün kargoya verilecektir.İlginiz için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler