14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10782297

Modasaat.com İade Yapmadı!

Modasaat.com’dan 2 saat aldım. Saatlerden biri arızalı olduğu için gönderme yapamayacaklarını söylediler. İade talep ettim. Diğer saat gönderildi. Öteki iade edilmedi. WhatsApp’tan görüştüğüm kişi sayım yapıldığını, 1 -2 haftaya iade yapılacağını belirtti. Sonra ara ki bulasın. Modasaat.com iflas etti vs. dendi. Fakat şu an firma Eylül ayında yeniden açılacakmış. Umarım sorunları çözerler.

Burcu Burcu 1.529 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Modasaat.com Temsilcisi01 Ekim 2018

  Burcu Hanım, İyi günlerde kullanmanızı dileriz efendim. modasaat.com kapıları size her zaman açıktır. Tekrar görüşmek dileğiyle İyi akşamlar dileriz. Moda Saat

 • Burcu'nun Teşekkür Mesajı01 Ekim 2018

  Sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim

 • Burcu15 Eylül 2018

  Herhangi bir geri dönüş olmadı

 • Modasaat.com Temsilcisi21 Ağustos 2018

  Burcu Hanım merhaba, , öncelikle "Eski" Moda Saat ekibi sebebiyle yaşadığınız durum için üzgünüz. Size en kısa sürede mağduriyetiniz hakkında yardımcı olmaya çalışacağız. . Sizden ricamız [email protected] mail adresine -Ürününüzü iade ettiğinize dair yazışma/mail/dekont -Saatinizi sipariş ettikten hemen sonra size gelen “Siparişiniz onaylandı” e-postasını iletmeniz. Böylelikle "Yeni Moda Saat" ekibi olarak konuyla ilgili sizlere daha sağlıklı destek vermeye çalışacağız. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları