14 Ağustos
Yorum Yap
#10782297

Modasaat.com İade Yapmadı!

Modasaat.com’dan 2 saat aldım. Saatlerden biri arızalı olduğu için gönderme yapamayacaklarını söylediler. İade talep ettim. Diğer saat gönderildi. Öteki iade edilmedi. WhatsApp’tan görüştüğüm kişi sayım yapıldığını, 1 -2 haftaya iade yapılacağını belirtti. Sonra ara ki bulasın. Modasaat.com iflas etti vs. dendi. Fakat şu an firma Eylül ayında yeniden açılacakmış. Umarım sorunları çözerler.

Burcu 1.479 Okunma

Cevaplar

 • Modasaat.com Temsilcisi01 Ekim

  Burcu Hanım, İyi günlerde kullanmanızı dileriz efendim. modasaat.com kapıları size her zaman açıktır. Tekrar görüşmek dileğiyle İyi akşamlar dileriz. Moda Saat

 • Burcu'nun Teşekkür Mesajı01 Ekim

  Sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim

 • Burcu15 Eylül

  Herhangi bir geri dönüş olmadı

 • Modasaat.com Temsilcisi21 Ağustos

  Burcu Hanım merhaba, , öncelikle "Eski" Moda Saat ekibi sebebiyle yaşadığınız durum için üzgünüz. Size en kısa sürede mağduriyetiniz hakkında yardımcı olmaya çalışacağız. . Sizden ricamız [email protected] mail adresine -Ürününüzü iade ettiğinize dair yazışma/mail/dekont -Saatinizi sipariş ettikten hemen sonra size gelen “Siparişiniz onaylandı” e-postasını iletmeniz. Böylelikle "Yeni Moda Saat" ekibi olarak konuyla ilgili sizlere daha sağlıklı destek vermeye çalışacağız. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler