20 Ekim 2017

Modanisa.com Zamanında Teslim Edilemeyen Sipariş!

17 Ekim tarihinde internet üzerinden açtığım siparişin 24 saatte kargoda olacağı ve 18-20 Ekim tarihleri arasında teslim edileceği bildirildi. 19 Ekim tarihine kadar beklememe rağmen siparişimin henüz kargoya dahi verilmediğini fark ettim ve sonrasında müşteri hizmetlerini aradım. Bana 19 Ekim itibariyle kargo işlemlerinin başlatıldığını ilettiler, ilgili kargo firmasını aradım ancak kargo firması benim adıma bir kargo işlemi başlatılmadığı iletildi. Yani tam 3 kez tüketiciyi yanıltıcı bilgi verildi.

Bu durum üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradım 20 Ekim tarihinde siparişin teslim edilemeyeceğini, kargoya gönderimin ancak o tarihte olacağını ilettiler ve bir çözüm bulamadılar. Uzun süren konuşmalar sonrası, ilk kez bir müşteri temsilcisinin tüketicinin suratına telefon kapattığına tanık oldum. Sonuç olarak 20 Ekim tarihinde teslim edilmesi gereken ürünlerim hala kargoya dahi verilmedi.

Rana 1.137 Okunma

Cevaplar

 • Modanisa.com Temsilcisi24 Ekim 2017

  Sayın Rana İ., Siparişiniz 21.10.2017 tarihinde teslim edilmiştir. Kargo firması kaynaklı olarak yaşamış olduğunuz aksaklıktan ötürü özür diler, gerekli aksiyonları alarak sizlere her zaman daha iyi hizmet sunmaya çalışacağımızı paylaşmak isteriz. Alternatif çözüm önerilerimiz ile memnuniyetinizi sağlayabildiğimizi düşünerek, anlayışınız için teşekkür ederiz

 • Modanisa.com Temsilcisi20 Ekim 2017

  Sayın Rana İ., Sizinle yaptığımız görüşmede de ilettiğimiz üzere, firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Siparişinizin, kargo firması kaynaklı olarak geç kargolanmasından ötürü son derece üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Siparişiniz kargolanmış olup, talebiniz üzerine aciliyetiniz ile ilgili kargo firmasına bilgi paylaşımında bulunulmuştur. Alternatif çözüm önerilerimiz ile memnuniyetinizi sağlayabildiğimizi düşünerek, anlayışınız için teşekkür ederiz

 • Rana20 Ekim 2017

  Otomatik mail göndermeye devam ediyorsunuz, böyle bir müşteri hizmeti anlayışı görmedim

 • Modanisa.com Temsilcisi20 Ekim 2017

  Sayın Rana İ., Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Kargo firması kaynaklı olan bu aksaklığın çözülmesi ve kargonun çıkışını sağlayabilmemiz adına, gereken hassasiyeti gösterdiğimizi iletmek isteriz. Siparişinizin en hızlı şekilde kargolanabilmesi adına, kargo firmasına tekrar bilgi verilmiş olup tarafınıza en kısa sürede dönüş yapıyor olacağız. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • Rana20 Ekim 2017

  Merhaba, diğer şikayetlerden anldığım kadarıyla 24 saatte kargoya teslim edemediğiniz tüm işlemler için aynı otomatik maili gönderiyorsunuz. Teslimatımın bir önce yapılmasını ve tarafımın bilgilendirilmesini talep ediyorum.

 • Modanisa.com Temsilcisi20 Ekim 2017

  Sayın Rana İ ; Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Siparişiniz kontrol edildiğinde, tarafımızca hazırlandığı ancak kargolanma aşamasında aksaklık yaşandığı görüntülenmiştir. Kargo firmasının teslim şubesi kaynaklı olarak, çıkış işlemleri ile ilgili sistemsel hata sebebiyle kargolamada gecikmeler söz konusu olmaktadır. Siparişinizin en kısa sürede kargolanabilmesi ve tekrarlanmaması adına kargo firması ile iletişimimiz devam etmektedir. Olumsuz kargo deneyiminizden sebebiyle çok üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Yaşamış olduğunuz aksaklıktan ötürü özür diler, gerekli aksiyonları alarak sizlere her zaman daha iyi hizmet sunmaya çalışacağımızı paylaşmak isteriz. Alternatif çözüm önerilerimiz ile memnuniyetinizi sağlayabildiğimizi düşünerek, anlayışınız için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön