12 Ağustos 2015

Modanisa (Modanisa.com) Yanlış Ödeme Bilgisi

Modanisa (Modanisa.com) firmasından istediğim ürünü kredi kartımla ödemiş olmama rağmen kargo firmasına yanlış bilgi verilmesinden dolayı kapıda nakit ödemeli olmak üzere adresime gönderilmiş.


İlgili kargo firmasının mesaj bilgisi üzerine Modanisa (Modanisa.com) müşteri temsilciliğini arayarak gerekli düzeltmenin yapılmasını talep etmiş olmama rağmen durum düzeltilmemiş olup ilgili kargo firması kapıda nakit ödemeli olarak ürünü adrese getirmiş olup kargo teslim alınamamıştır.


Son durum yine müşteri temsilciliği aranarak Modanisa' ya bilgi verilip durumun düzeltilmesi istenmiş olmasına rağmen bizde öyle bir durum görünmüyor diye bilgi verilmiş ve yardımcı olmamışlardır.

Gülsüm 556 Okunma

Cevaplar

  • Modanisa.com Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Sayın GÜLSÜM A'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize [email protected] adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön