24 Ağustos 2015

Modanisa (Modanisa.com) Ücretim İade Edilmedi

23.07.2015 tarihinde 2 adet ürün siparişi verdim. Ürünün bir tanesinde defo olduğu istersem ücretinin iade edileceği ya da aynı fiyatla başka bir ürünle değiştirileceği söylendi. Ben ücretin iade edilmesini istedim.


Bir çok defa mail üzerinden bir çok defada telefondan görüşmeler yaptık. En az 5 defa hesap numaramı aldılar. En son görüşmede benim siparişimin görülmediğini ücretimin iade edilmeyeceğini söylediler.


Yaptığım bütün görüşmeler kayıt altında mailimde olmasına rağmen böyle bir durumla karşılaştım. Bu firmadan şikayetçiyim, iade işlemlerinde hep yavaştılar ama bu sefer iade bile yapmadılar.

Esra 2.102 Okunma

Cevaplar

 • Esra08 Eylül 2015

  27/08/2015 tarihinde verdiğim siparişin iadesini yaptığını en az 10 kere söyleyen ve her seferinde çark eden Modanisa (Modanisa.com) hala ücretimi iade etmedi. Her aradığımda konuyu ilgili birime aktardıklarını sorunumun çözüleceğini söylediler ama sonuç ortada bir daha modanisanın adını bile duymak istemiyorum.

 • Esra31 Ağustos 2015

  Modanisa (Modanisa.com) tarafından 27/08/2015 tarihinde tarafıma ödemenin yapıldığına ilişkin telefon edildi. Birde referans numarası verildi bankanızdan bu referans numarasıyla bilgi alabilirsiniz diye fakat ne hesaplarımda yatırılmış bir para ne de bankada böyle bir para görünüyordu. Modanisaya aynı gün bu durumu anlatan bir mail yazdım. Maalesef hiçbir dönüş yapmadılar. 1 aydır beni uğraştırdılar. Bundan sonra modanisanın adını bile duymak istemiyorum.

 • Esra26 Ağustos 2015

  Henüz bir bilgi paylaşımı yapılmadı benimle. 24.08.2015 tarihinde mail üzerinden görüşmeler yapıldı. İademin yapılacağı yapıldıktan sonra telefonuma mesaj geleceği bildirildi henüz gelen ne bir mesaj ne de bir iade var.

 • Modanisa.com Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Sayın Esra T'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize [email protected] adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön