31 Temmuz 2014

Modanisa (Modanisa.com) Müşteri Memnuniyetine Önem Vermiyor

25.07.14 tarihinde Modanisa (Modanisa.com)'dan sipariş verdim. Bayramda kampanya yaptılar kargo ve şal hediyesi ve bayram boyunca tekrardan sipariş vermeye çalıştım sitede ki hatadan dolayı sipariş veremedim. Bayram dolayısıyla çalıştıkları için hizmette veremediler. Bugün aramak zorunda kaldım ve şal hediyemi istedim göndermiyorlar. Müdürleriyle de görüştürmüyorlar. Çok ilgisizler seni kaale bile almıyorlar. Bir çok firma varken ben bunları tercih ettim ama asla hak etmediklerini anladım.

Hatice 2.594 Okunma

Cevaplar

  • Hatice07 Ağustos 2014

    sozunde durmayan kurumsal bir firma..

  • Hatice06 Ağustos 2014

    sayın Yetkili soylemiş olduğunuz , "Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonrasında arkadaşlarımız, bir sonraki siparişinizde hediye şal gönderilmesine dair gerekli notları almış durumdadır. " vermiş olduğum sipariş sonrası herhangi bir şal gonderimi olmadı. Sizin gibi kurumsal bir firma nasıl sozünde durmuyor anlamış değilim.

  • Modanisa.com Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Hatice Hanım merhaba; Yaşadığınız durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek ister, göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Talebiniz tarafımıza siparişiniz kargo teslimi aşamasında ulaşmış olduğundan dolayı ne yazık ki hediye eklemesi yapılamamıştır. Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonrasında arkadaşlarımız, bir sonraki siparişinizde hediye şal gönderilmesine dair gerekli notları almış durumdadır. Bizim için değerli bir müşteri olduğunuzu belirtmek ister, Modanisa ile ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön