Modanisa.com Üç Adet Üründen İkisi Defolu.

Şerife S. |

Üç adet ürün aldım birinin kemeri kopuk. Birinin gömleğinde lekeler mevcut firmayı aradım "siz ürünleri gönderirken kontrol ediyor musunuz?" diye "evet" dediler "kontrol ediyorsanız üç üründen iki nasıl ayıplı çıkabiliyor" dedim "o zaman iade edin ya da değiştirelim" diyor. Yani Modanisa.com'dan bir ürün alıyorsanız o ürünü yaklaşık olarak 3 hafta sonra falan kullanacaksanız alın. Ürünleri pahalı ama kaliteden yoksun.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  09:52

  Sayın Şerife S.;

  Sizinle gerçekleştirmiş olduğumuz telefon görüşmemizde de aktardığımız üzere;

  Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Yaşamış olduğunuz aksaklıktan ötürü özür diler, eksik aksesuarınız temin edilip, tarafınıza gönderimi sağlanmıştır.
  Memnuniyetinizi sağlayabildiğimizi düşünerek, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Modanisa hakkında her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Modanisa Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  08:02

  Sayın Şerife S'nın şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri

 • Şerife S.
  27 Eylül
  20:45

  Aldığım ürünler bana hafta sonu lazım ürünü değiştirsem nasıl yetişecek ayrıca ürünlerin boyunda talimat falan da yapılacak. Hatalarını düzeltme yolu olarak ürünü iade edin o zaman demekten başka bir şey bilmiyorlar. Siz bana o ürünü göndermeden gerekli kontrolü yapmayın ürünü iade edince hafta sonu olan düğün için ne giyeceğim dedim. Onunla alakalı yapabileceğim bir şey yok dedi