Modanisa.com Siparişimin Elime Ulaşması Noktasında Duyarlı Olmadılar.

Nurcan Ç. |

Modanisa.com'dan 2 hafta önce bi alışveriş yaptım birlikte çalıştıkları kargo türlü bahanelerle adresime gelme zahmetinde bulunmadı. Kargoya hiçbir şekilde ulaşamadığım için modanisa.com'u aradım kargomun durumu hakkında yardımcı olmaları için günlerdir şikayetinizi bildirdik. Yarın gelecek kargonuz dediler ama günlerdir sürekli aramama rağmen şikayetimi mail yoluyla bildirdik demekten başka bir şey yapmadılar.

Müşteri memnuniyetini önemsemediler. Kargoyla hemen iletişime geçip bu soruna çözüm bulmalarını beklerdim. Kargonun aciliyetini beyan etmeme rağmen telefonlara bakmayan bir kargoya maille şikayetimi bildirmişler. Telefona bakmayan kargo yüzlerce mailemi bakaçak. İnanılmaz yordular. Müşteri memnuniyeti icraatla olur, icraatlarını çok zayıf buldum. Hala daha güya kargo bekliyorum. Bekleme sürecimde 2 hafta.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  09:03

  Sayın Nurcan Ç'in şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri