Ravza K. Teşekkür Mesajı

Ilginize teşekkürler

Modanisa.com Kargo Firmasıyla Kopukluk...

Ravza K. |

04.09.2016 tarihinde vermiş olduğum sipariş hala elime ulaşmadı. Kargo şirketi ellerinde paket olmadığını söylüyor Modanisa.com, ne iade yapıyor ne yeniden ürün gönderiyor 15 gündür. İlgili birime aktarıyorlar nasıl ilgili birimse eminim daha haberi bile yoktur. Bu son alışverişti Modanisa.com benim gözümde bitti ve bu durumu herkese anlatacağım. En kısa zamanda da hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ravza K.
  27 Eylül
  18:11

  Ilginize teşekkürler

 • Ravza K.
  27 Eylül
  17:02

  şikayetim üzerine konu ile yakindan ilgilendikleri için modanisa.com 'a ve bu imkani bizlere sagladigi için Sikayetvar.com'a teşekkür ederim.

 • 26 Eylül
  15:58

  Sayın Ravza K.;

  Sizinle gerçekleştirmiş olduğumuz telefon görüşmemizde de aktardığımız üzere;

  Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Yaşamış olduğunuz olumsuz kargo deneyiminden ötürü son derece üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişlerinizin teslim şubesi özelinde, gerekli uyarılarımızı yazılı olarak gerçekleştirdik. Kargo firması ve şubeye ilişkin yakın takibimiz devam edecek.
  Modanisa.com’dan kaynaklanmayan ilgili sorun nedeniyle yaşanan aksaklıktan ötürü özür diler, memnuniyetinizi sağlayabildiğimizi düşünerek, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Modanisa hakkında her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Modanisa Müşteri Hizmetleri

 • 26 Eylül
  08:06

  Sayın Ravza K'ın şikayeti hakkında;

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu ile ilgili inceleme yapılarak irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili daha hızlı destek alabilmeniz için bize destek@modanisa.com adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Modanisa Müşteri Hizmetleri