28 Kasım 2018
#11210989

Modanisa'nın AGT Kurye Mağduriyeti!

Modanisa'dan arka arkaya verdiğim 2 sipariş Yurtiçi Kargo ile gönderim seçmeme rağmen, benden onay alınmadan ve haber verilmeden AGT kargo adında sorumsuz bir şirket ile gönderim yapılmış. Aynı adrese aynı anda girdikleri iki kargo kaydının birinde ürün teslim edildi diğerinde ise adreste ulaşılamadı yazıyor. Ben evdeydim ve kurye eve hiç uğramadı. Kafasına göre bir kayıt girmiş onu da doğru yapamamış. Eğer evdeysem diğer kargomu neden teslim edemedin? Eğer evde değilsem diğer kargomu kime teslim ettin? Modanisa'yi da defalarca aradım, kargolarımı teslim almadığımı, iade dönmesini istemediğimi bildirdim. İş akışı oluşturduklarını söylediler fakat cumartesi, pazartesi ve salı günleri evde bu kuryeyi beklememe rağmen, aynı dakikalarda kayda düşen bir kargom teslim almadığım halde teslim edildi olarak diğeri ise adreste bulunamadığım (?) için iade olarak geçmiş. Modanisa ile 20 dakikayı aşan 3 görüşme yaptım ve her iki kargomun da sorunsuz teslim edileceğini söylediler. Görüyoruz ki öyle olmadı. Teslim almadığım halde teslim almış gözüktüğüm ve hiç eve uğramadan iade dönen her iki kargomdaki ürünlerin de alışveriş yaptığım indirimli fiyatları üzerinden eksiksiz bir şekilde ve seçtiğim kargo firması ile tarafıma gönderilmesini talep ediyorum. Modanisa gibi bir firmanın asla düşmemesi gereken bir hata böyle alt sınıf sorumsuz bir gönderim şirketiyle çalışmak.
Sipariş numaralarım
4018472940184905

Merve Merve 1.014 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Merve'nin Teşekkür Mesajı29 Kasım 2018

  Çözüm sağlandı. Teşekkür ederim

 • Modanisa Temsilcisi29 Kasım 2018

  Sayın MERVE T., 29.11.2018 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Ürünlerinizi hayırlı günlerde kullanmanızı dileriz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 226 47 21 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’I arayabilir ya da www.modanisa.com sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

 • Merve28 Kasım 2018

  Gün içinde hiçbir dönüş sağlanmadı.

 • Modanisa Temsilcisi28 Kasım 2018

  Sayın MERVE T. , İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. Gün içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları