07 Mayıs
#11934392

Modanisa'dan Gelen Ayakkabı Kullanamadan Derisi Soyuldu!

Modanisa'dan aldığım Sapın marka ayakkabı 200 TL gibi bir ücreti olması ile birlikte kaliteli bir ayakkabı düşüncesiyle satın aldım. Elime gelen ayakkabı henüz daha kullanamadan toka kısmının ayarlamasını yaparken derisi soyularak deforme oldu.


Ürünü kullanmamama rağmen üzerinde bir sürü deri deformasyonu mevcuttur. Modanisa'dan uzun süredir alışveriş yapmaktayım ancak böylesine kalitesiz bir ürünü bu fiyatlara satmak ve tüketiciyi mağdur etmek ne kadar doğrudur tartışılır.

Huriye Huriye 829 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Huriye07 Mayıs

    Ürünlerin iadesini sağlayabileceğim söylendi telefon üzerinden Modanisa tarafından ancak kolay iade merkezinde iade edebileceğiniz bir siparişiniz bulunmamaktadır diyor iade suresi geçtiğinden dolayı bu iadeyi yapabilmem için sistemin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

  • Modanisa Temsilcisi07 Mayıs

    Sayın HURIYE A, 07.05.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Modanisa Temsilcisi07 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. Gün içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler