Modanisa'da Ürün İadesi Sorunu!

Seydanur Seydanur4 hafta önce

23.09.2019'da yurt dışına ücretsiz kargo olarak sipariş ettiğim ürünler çok gecikmeden geldi. Buraya kadar bir sorun yok. Ürünlerden bir tanesi (hasır kemer) hasarlı geldi. Bunu ilgili yere bildirdim, bana birkaç soru soruldu fotoğraf ve video istendi birkaç yazı gönderildi, hepsini cevapladıktan sonra hasır kemerin bende kalabileceğini hasarın kendilerinden kaynaklandığını söylediler. İçinden sadece 1 tane elbise ve 1 tane kemer aldım. Diğer sipariş ettiğim hiçbir ürün kesinlikle fotoğraftaki gibi değildi bu nedenle 15 gün geçmeden derhal ürünleri söylenildiği gibi paketledim aynı şekilde iade formunu doldurdum iade kodunun çıktısını alıp üzerine yapıştırdım. Postaya verdim. Bana gönderdiğime dair kağıt verdiler. Bu zamana kadar yaklaşık 1 yıldır uğraşıyorum. Halen bana paketin ellerine ulaşmadığını söylüyorlar. 

Uzun bir süreden sonra bana gönderim yaptığım posta ile iletişime geçmem gerektiği söylendi. Derhal postama gittim ve görevliler ürün ellerine ulaşmış denildi bununla ilgili tüm görselleri Modanisa'ya e mail yolu ile attım çok kez aradım çok kez yazdım hem de görseller ile ispatlı. Hem geç cevap veriliyor. Hem de hala bana postayla görüşünüz deniliyor. Dalga geçer gibi. klarna üzerinden sipariş ettiğim için onlarla da iletişime geçtiğimde bana bir çok kez faturamın durdurulduğunu artık ne yazık ki durdurulamayacağı söylediler. Şu an klarnada erişim engelim var. Ve Modanisa'nın cevaplarının geç vermesinden dolayı aynı zamanda gönderdiğim halde gönderdiğiniz postanızla görüşün deyip baştan savar gibi veriyorsa cevapları yüzünden ceza olarak para ödemem gerekiyor. 

Normalde satın aldığım ürünlerin toplam fiyatı 38,90€ olmasına rağmen göndermiş olduğum ürünlerin fiyatı halen daha tarafımdan isteniliyor. Sizi en kısa zamanda arayacağız denilmesine rağmen hiç aramadılar. Tekrar ve tekrar postaya gittiğimi ürünün Modanisa'ya teslim edildiğini söylediler diye e-mail attım. Bu olayın acilen çözümlenmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Aksi takdirde Hukuki yollara başvuracağımı bildirmek isterim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Seydanur 3 hafta önce

Merhaba Bana yazdığınız tüm şartların tamamını doğru bir şekilde yerine getirdim. Buna rağmen halen postanız ile görüşün denmekte, ben gönderim yaptığım posta ile birkaç kez daha görüştüm. Paketin adrese teslim edildiği bildiriliyor. Tüm bunlara rağmen postam ile tekrar mi görüseyim. Aynı zamanda posta ya ne diyeyim/ ne görüşeyim? Bu konuda lütfen bana yardımcı olun.

Modanisa Logo Modanisa 3 hafta önce

Sayın Seydanur S. 08.05.20 tarihinde ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Modanisa Logo Modanisa 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hafsa 1 hafta önce  

    İade ücretiniz yattı mi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler