4 g
Yorum Yap
#11444597

Modanisa'da İade Sorunu!

Modanisa'dan şikayetçiyim. Hem ürünleri göndermelerindeki ciddiyetsizlikleri hem de para iadesi konusundaki vurdumduymazlıkları. Bir ay önce aldığım şalları yanlış gönderdiler. Arayıp sordum, isterseniz iade edin dediler. Kargo uzaktı göndermedim. Bir hafta önce takım olarak yazan ürünü aldım, takımın pantolonu gelmedi; tedarik edilemiyor dendi. O zaman üstünü niye gönderiyorsunuz?


Boş yere bana kargo parası ödetiyorsunuz. Bilerek yaptıkları bir şey. Belki karşı taraf kabul eder diye ellerinde kalmaz diye düşündükleri bir şey şimdi de iade ettim paramı alamıyorum. IBAN'ı verdim, daha önce de böyle yaptılar bana iade konusunda bir an önce iademin yapılmasını istiyorum. Bir daha sizden alışveriş mi, asla.

Pelin Pelin 820 Okunma

Cevaplar

 • Pelin'in Teşekkür Mesajı4 g

  Teşekkür ederim

 • Modanisa Temsilcisi4 g

  Sayın PELIN K., Yaşadığınız aksaklıktan dolayı özür dileriz. 42092614 numaralı siparişinize ait ücret iadenizin yapıldığına dair dekont ekte bilgilerinize sunarız.  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 226 47 21 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da www.modanisa.com sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

 • Pelin4 g

  Teşekkür ederim

 • Modanisa Temsilcisi4 g

  Sayın PELIN K. , İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz.İlgili iletişim bilgileriniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler