09 Haziran
Yorum Yap
#10539941

Modanisa.com'dan İade İçin Arayan Olmadı!

Modanisa.com’dan aldığım 31523771 sipariş no. ’lu ürün istediğim gibi olmadığı için 4/06/2018'de iade ettim. Kapıda ödeme yaptığım için beni arayıp iadeyi nasıl yapacaklarını söylemeleri lazım ama ne yazık ki arayan olmadı. Ben mail gönderdim cevap yok o yüzden buraya yazmak istedim. Zannediyorum müşteri memnuniyeti için bir an önce iletişime geçeceklerdir ve ilk alışverişimle ilgili olumsuz düşüncelerimi değiştireceklerdir.

Nurdan 637 Okunma

Cevaplar

 • Nurdan'ın Teşekkür Mesajı13 Haziran

  Moadanisa iadenin 10 gün sonrası kargo ve kapıda ödeme ücretlerini keserek göndermiş. Kargo ücretini kesmeleri doğal olabilir ama kapıda nakit ödeme ücretini de kesmeleri oldukça tuhaf. Ayrıca bana şal gönderdiklerini yazmışlar öyle bir şey de yok zaten gelse geri gönderecektim ama olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermek son derece yanlış. Firma zannediyorum bu tip hareketlerin alışverişe zarar vereceğini düşünerek tekrarlarını engelleyecektir. Yinede emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Nurdan

 • Nurdan12 Haziran

  Ben Nurdan, Öncelikle Şikayetvar.com’a teşekkür ediyorum bana yardımcı olduğu için ama Modanisa. Com’a teşekkür edebilmem için para iadesinin yapılması gerekli. Evet aradılar hesap numarasını aldılar, hemen arkasından birçok mail geldi memnun olup olmadığıma dair ama işlemi henüz tamamlamadılar onu bekliyorum.

 • Modanisa Temsilcisi12 Haziran

  Sayın Nurdan Y.'nin talebi hakkında; Müşterimiz ile iletişime geçerek gerekli bilgileri ilettiğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin adresine yaşanan gecikme sebebiyle ücretsiz kargo ile 1 adet hediye şal kargolanmıştır. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri Modanisa.com · 12 Haziran 2018 16:

 • Modanisa Temsilcisi12 Haziran

  Sayın Nurdan Y.'nin talebi hakkında; Müşterimizin ilettiği konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılarak kendisiyle iletişime geçilecek ve bilgi aktarılacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili destek alabilmeniz için bize [email protected] adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler