31 Mayıs 2018
#10504843

Modanisa.com'da Kalitesiz Ürün Satışı Yanıltıcı Görseller

Modanisa'dan şimdiye kadar aldığım her ürünü iade ettim. Satılan pazarlanan internette sunulan ürünün gerçeği ile hiçbir zaman alakası olmuyor. Ya geliyor rengi farklı, ya modeli yanlış veya kalitesiz, kesim sıradan bir terzilik işi bile düzgün yerine getirilememiş, yakası yamuk dikilmiş, bir parça kumaş alınmış üstüne bir şey eklenip gelmiş gibi.


Bugün gelen ürün ile bir daha pişman olmamak için alışveriş yapmayacağım Modanisa'dan. İndirime girmiş gibi gösterilen ürünler nasıl o kadar ucuza satabildiği düşündürücüydü zaten. Kalite o kadar kötü ki iş ahlakına aykırı. İlk önce hak hukuk gözetilmeli gerisi önemsiz. Helal para kazanabilmeniz dileğiyle.

Zehra Zehra 1.574 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zehra02 Haziran 2018

    İade işlemini tabi ki de gerçekleştirdim. Önemli olan bu problemi gidermenizdir. Müşterilerilerinizi mağdur bırakmamak için titiz davranmanızı öneririm.

  • Modanisa Temsilcisi01 Haziran 2018

    Sayın Zehra B. 'nin talebi hakkında; Öncelikle yaşanan aksaklık sebebiyle, üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Ürününüzü, fatura üzerine talebinizle ilgili not ekleyerek değişimi veya iadesi için ücretsiz Yurtiçi kargo 9023433 'kodumuzla tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri

  • Modanisa Temsilcisi31 Mayıs 2018

    Sayın Zehra B nin talebi hakkında; Müşterimizin ilettiği konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılarak kendisiyle iletişime geçilecek ve bilgi aktarılacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili destek alabilmeniz için bize [email protected] adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları