26 Ekim 2017 #9730246

Modanisa.com Olmayan Ürünü Satıp Parasını İade Etmiyor

Modanisa.com sitesi üzerinden toplam 424,58 TL değerinde 7 parça ürün sipariş ettim ve ücreti kredi kartımdan peşin çekildi. Ürünün kargolanmasını beklerken siparişlerimi kontrol ettiğimde her gün ödediğim miktarın site üzerinde düştüğünü ve yaklaşık 4 gün olmasına rağmen halen kargoya verilmediğini görünce firmayı aradım ve ürünlerin neden halen hazırlık aşamasında olduğunu ve ödediğim ücretin 200 TL civarı gözüktüğünü sordum.


Müşteri temsilcisi siparişimin stoklardaki ürünlerde sorun olduğu, bazılarının da stoklarda olmadığı için kendileri tarafından iptal ettiklerini ve 15 gün içinde paranızı iade edeceğiz demesi üzerine stoklarında olmayan bir ürünü satmalarının ve ücretini alıp fatura kesmelerinin doğru olmadığını, 7 parça ürünün 7'sinde de sorun çıkmasının inandırıcı olmadığını derhal iki iş günü içinde paramı iade etmelerini istedim. Hala dönüş yok.

Yiğithan 694 Okunma

Cevaplar

  • Modanisa Temsilcisi07 Kasım 2017

    Sayın Yiğithan S., Daha önce de ilettiğimiz üzere, siparişiniz kontrol edildiğinde , hazırlama ve kontrol aşamasında kalite kontrol ekiplerimizce görüntülenen bazı ürünlerinizdeki defolar sebebiyle silinen ürün tutarları iade edilmiş olup daha sonra iptali gerçekleşen siparişiniz ile ilgili iade sağlanmıştır. İadeler online sistem üzerinden gerçekleşmekte olup, kredi kartınızda görüntülemeniz 14 günü bulabilmektedir. Firmamız iadeyi sistem üzerinden yapmakta ve bankanız tarafından hesabınıza yansıması bu süreleri alabilmektedir. Yaşamış olduğunuz aksaklıktan ötürü tekrar özür diler, Sizinle yapmış olduğumuz görüşmede, sunduğumuz çözüm önerisi ile memnuniyetinizi sağlayabildiğimizi düşünerek, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Yiğithan07 Kasım 2017

    Aynı anda bir çok kişiye aynı şeyi yapmanız ve herkese çelişkili standart cevapları vermeniz düşündürücü. 420 TL'yi tek seferde çekip 15 gün sonra 3 seferde farklı günlerde geri ödediniz. Müşteri temsilcisine eksik ödeme olduğunu söylediğimde de yalancı duruma düşürüp bankanızdan dekont alıp yollayın ispatlayın vs. Diyorsunuz. Bin liralık hediye çeki de verseniz bir daha sizden alışveriş yapmam.

  • Modanisa Temsilcisi06 Kasım 2017

    Sayın Yiğithan S., Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Siparişiniz kontrol edildiğinde , hazırlama ve kontrol aşamasında kalite kontrol ekiplerimizce görüntülenen bazı ürünlerinizdeki defolar sebebiyle tedarikçi firmalara geri gönderilmiş ve temin edilememiştir. Bu sebeple siparişiniz iptal olmuş ve ücret iadeniz sağlanmıştır. Silinen ürünler sebebiyle özür amaçlı olarak üyeliğinize DG6N8604621 , DGXX8599401 , ve DG928584584 kodlu 15 TL indirim kuponları tanımlanmış olup bu kuponları alt limitsiz siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz aksaklıktan ötürü özür diler, Sizinle yapmış olduğumuz görüşmede, sunduğumuz çözüm önerisi ile memnuniyetinizi sağlayabildiğimizi düşünerek, anlayışınız için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön