19 Şubat
Yorum Yap
#11607446

Modanisa Yanlış Marka Ve Ürün Gönderildi!

Modanisa'dan 15.02.2019 tarihinde verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Aldığım ürünün markası Piamore olması gerekirken gelen ürün Anıl markalı. Bedeni L olması gerekirken XL ve renkleri aldığım üründen farklı. Müşteri hizmetlerini aradığımda tekrar kargoya gidip yollamamı ellerine ulaştığında onaylarsa 15 gün içinde kartıma parasının yatırılacağı söylendi. Bu kadar uğraşmak yerine geri göndermeyeceğim. Umarım daha dikkatli olursunuz.

Mürüvet Mürüvet 4.024 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Modanisa Temsilcisi22 Şubat

  Sayın MÜRÜVET Y., 22.02.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

 • Mürüvet21 Şubat

  Modanisa'dan 15.02.2019 tarihinde aldığım ürün piamore olması gerekirken Anıl marka geldi. Üstelik renkleri de fotoğraftaki gibi değil. Modanisa yi arayıp şikayetimi bildirdiğimde önce kargoyla göndermemi 15 gün içinde de iade olacağını söylediler. Uğraşmak istemediğimden ötürü hesabıma 15 liralık kupon tanımlanacağını söylediler. Ama kuponu göremedim. 3 farklı müşteri temsilcisiyle konuştum kimi sorunu ileteceğini kimi de öyle bir kupon bulunmadiginu söyledi. Ama kimse dönüş sağlamadı. Hesabıma herhangi bir kupon da tanımlanmadı. İnsanları oyalamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

 • Mürüvet21 Şubat

  Bahsettiğiniz 15 liralık indirim kuponu hesabıma hâlâ tanımlanmadı.

 • Modanisa Temsilcisi21 Şubat

  Sayın MÜRÜVET Y., 21.02.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

 • Modanisa Temsilcisi19 Şubat

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. Gün içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları