Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Modanisa Yanlış İade Forumu

profile
24 Mayıs
381

Modanisa'dan ürün sipariş verdim. Bu ürünlerden 3'ünü iade etmek istedim. Modanisa'nın bana hazırladığı iade formu Hollanda'da DHL ® kabul etmiyor. Yanlış veya aktif değil bu form deniyor. 4 farklı DHL'e sundum, 4'ü de aynısını söylüyor. Kaç kez Modanisa'yla görüştüm, bu formun doğru form olduğunu iddia ediyorlar. Ne yaptıysam yardımcı olmuyorlar ve cevap vermiyorlar. Ben bu 3 ürünü iade edemiyorum. Yanlış iade formu olduğundan dolayı.

Naciye
31 Mayıs 17:19

En son yolladığınız Forum yine DHL tarafından kabul olmadı. Beşinci kez DHL e uğradım ama hala ve hala çözülmedi. Problem açık ve net ama çözüm hala yok!

Naciye
20 Haziran 11:53

Modanisa bana çözüm olarak 50€ kupon sundu 100€ harcamada kullanilabilecek. Yani illa 100€ siparişim olması gerekiyor 🙄. Güzel ama iade sorunumu çözemediler. Simdi yeni siparişimde iade isini nasıl yapabilirim hala çözümsüz kaldı maalesef.

Benzer Şikayetler

Modanisa Kargo Gelmedi

profile
1 gün önce
25

Ben 18.09.2023 tarihinde sipariş verdim. Adreste doğru teslim edildiği görünüyor ama ben ne müşteri temsilcilerine ulaşabiliyorum ne başka bir şey bu ne biçim iş ya paramızla rezil oluyoruz. Kötü bir firma ulaşmak mümkün değil bağlamıyor bile. Benim paramı iade edin o zaman.

5
Çözüldü

Modanisa Yanlış Beden Gönderilmesi

profile
3 hafta önce
307
"Sorun giderildi ilk başta hayal kırıklığı yaşadım çünkü yıllarca alışveriş yaptığım site sonunda ama sorunum giderildi teşekkürler"
Modanisa Yanlış Beden Gönderilmesi
Modanisa Yanlış Beden Gönderilmesi
Modanisa Yanlış Beden Gönderilmesi
1

Modanisa Sorun Yaşama

profile
11 Ağustos
180

28.07.2023 tarihinde Baskılı Tesettür Takım mint siparişi verdim. 101265614 sipariş numaralı ürünü yaklaşık 10 gün kargolanmasını bekledim. 10 gün sonrasında Ürünün tedarikçi tarafından temin edilemediğini belirterek iptal ederek para iadesi yapıldı. Ancak ürün beklediğim 10 gün süre zarfında ve son...

Modanisa Sorun Yaşama

Modanisa Parayı Alıp Ürünü Göndermiyor

profile
06 Ağustos
187

Sipariş no1: 101336702 sipariş no2: 101336750 Modanisa diye siteden 2 ürün siparişi verdim. Ödemeyi yaptım parayı çekti. Karttan sonra anında siparişlerim sayfasına bakınca ürünün birini silmiş. Bende ben yanlışlık yapmış olabilirim diye o siparişi iptal edip iki ürünü tekrar sipariş verdim. Ödeme ...

Modanisa Kargo Teslim Edilmedi, İade Talep Ediyorum

profile
31 Temmuz
225

İki hafta önce sipariş verdim. Kargolandı ama kargo teslim edilecek dedi. Teslim edilmedi. Birkaç gün daha bekledim kargo arayan yok gelen yok Modanisa'yi arıyorum kargoya bilgi verdik diyor halada gelmedi kayıp ettiler diye düşünüyorum. Kargo gelmeden iade istedim. Hiç yakıştıramadım. Yıllardır alı...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz