29 Mart
#11780402

Modanisa Yanlış, Defolu Ürün Gönderip Değişim Yapmıyor!

Modanisa'dan vermiş olduğum son dört siparişin 2 'si defolu ikisi de seçmiş olduğum renk dışında başka bir renk gönderilmiş. Bunun çözümü iade edin, böyle bir saçmalık yok. Müşteri memnuniyeti nerede peki? Burada defolu siparişim için 30 TL indirim kuponunu tanımladılar, onu da son kullanma gününde saat 23:50'de kullanmak istedim. Bitmeden sepetimde indirim düşmüştü, fakat sonra banka onay mesajında indirim düşülmemiş, iki katı çekilmiş bunu arayıp söylediğimde bir daha kuponu kullanmayacağımı iade etmemi söylüyorlar.


Zaten tek bildikleri iade edin yetkili bir kişiyle görüşmek istediğimde sizi gün içerisinde arayacaklar dendi, fakat iki gün oldu hala arayan yok. Nasıl bir sistem bu? Müşteri memnuniyeti sıfır. Birinin benimle ilgilenmesini istiyorum acilen!

Meltem Meltem 1.318 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Modanisa Temsilcisi02 Nisan

  Sayın MELTEM E. 'nin talebi hakkında; Öncelikle yaşanan aksaklık sebebiyle, üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Ürününüzü, fatura üzerine şikayetiniz ile ilgili not ekleyerek iadesi için ücretsiz Yurtiçi kargo 9023433 kodumuzla tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Meltem01 Nisan

  Son 4 siparişiminde sorunlu olması üzerine tanımlanan 30 TL indirim kuponumu son gün kullanamıyorum 23:50 de iptal olmuş ve üvretin 2 katı kartımdan çekilmiş bu nasık oluyor bir sonraki güne 24:00'dan sonra geçilmiyor mu yüzden şikayet yazıyorum arayacağız diyorsunuz mesaj gönderiyorsunuz hala arayan kimse yok! Ne zaman aramayı düşünüyorsunuz?

 • Meltem01 Nisan

  Arayan kimse yok

 • Meltem31 Mart

  Hala arayan kimse yok

 • Meltem29 Mart

  İrtibata geçmenizi diliyorum

 • Modanisa Temsilcisi29 Mart

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. Gün içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler