31 Ocak
Yorum Yap
#11521699

Modanisa Verdiğim Siparişin Eksik Gelmesi!

Bir daha asla Modanisa'dan alışveriş yapmayacağım bedava dağıtacaklarını bilsem yinede yanaşmam okul harçlıklarımla kendime tunik ve kardeşime ayakkabı sipariş ettik ama sonuç hüsran oldu kargoyu 10 gün kadar bekledim. Sonunda elime geldi ama bu kezde eksik geldi o kadar çok üzüldüm ki anlatamam kaç gündür gelmesini beklediğim ürünler eksik geldi resmen insanı saf yerine koymuşlar. Verdiğim tunik ve ayakkabı siparişinden yalnızca ayakkabıyı göndermişler ve hediye şalda vardı ama neyse şal olmasa da parasını verdiğim tuniğin bana ulaşmasını rica ediyorum en kısa zamanda buradan geri dönüş almazsam sonuna kadar uğraşıp hakkımı alacağım.

Nuran Nuran 1.746 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Modanisa Temsilcisi01 Şubat

    Sayın NURAN G., 31.01.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Tekrar memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 226 47 21 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da www.modanisa.com sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

  • Nuran31 Ocak

    Lütfen acil olsun

  • Modanisa Temsilcisi31 Ocak

    Sayın Nuran G. , İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. Gün içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler