sta-4-hoverİyi Çözüm

Modanisa Üyeliksiz Kargo

Elif Elif04 Mayıs 06:38

Üye olmadan sipariş verdim ama yaklaşık 8-9 gündür ne bir takip numarası ne de bir kargo bildirimi gelmedi ürün kodu var ama bir e yaramıyor kargomun nerede olduğunu bile bilmiyorum. Bu konudan bayağı kişi mağdur olmuş en kısa zamanda bu durum çözülürse mutlu olurum şayet çözmüyorsanızda üye olmadan sipariş verme özelliğini kapatabilirsiniz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Elif 29 Mayıs 01:22

2 ay önce verdiğim elbise siparişini tedarik edemediğiniz için kendiniz iptal ettiniz 1 ay önce para en kısa zamanda yatacak dediniz ama ne para yattı ne de sizden bir haber yok lütfen yardımcı olur musunuz bu sizden 2. Mağduriyetim. Müşterilerinizi böyle mağdur etmeyin.

profile-icon Elif 22 Mayıs 14:59

İyi günler. Bir ay önce sipariş ettiğim Elbisemi tedarik edemediğiniz için yaklaşık üç hafta önce kargomu iptal ettiniz ve en kısa sürede paramı tekrardan yatıracağınızı söylediniz ama hala yatırmadınız yardımcı olursanız sevinirim.

np_image2 Ekli Görsel Var
profile-icon Elif 16 Mayıs 15:31

İyi günler. Sipariş ettiğim elbiseyi tedarik edemediğiniz için iptal ettiğinizi söylediniz. Ama 2 haftadır iade parasını alamadım. Kod verdiniz ama para iadesi gelmediği için kullanamadım. Bu süreci biraz hızlandırırsanız sevinirim.

profile-icon Elif 05 Mayıs 14:56

İlginiz için teşekkürler. Hızlı bir çözüm oldu.

Modanisa Logo Modanisa 05 Mayıs 14:55

Sayın Elif A, 5.5.20 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

profile-icon Elif 04 Mayıs 19:05

Hala bir ulaşım olmadı. Üye olmadan kargomun netde olduğunu bilmiyorum.

Modanisa Logo Modanisa 04 Mayıs 06:45

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Sibel 07 Mayıs 01:59  

    Bende maalesef aynı sorunu yaşıyorum kargo takip yok?

  • profile-icon Gizem 05 Mayıs 13:02  

    Bende aynı sorunu yaşıyorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler