sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Modanisa Ürünü İade Yolladığım Halde, Paketten Çıkmadı Bahanesiyle İade Etmiyor!

Taner Taner06 Ağustos 14:39

07 Temmuz 2020 tarihli ve 63238254 sipariş numaralı siparişimdeki tüm ürünleri geri yolladığım halde paketten çıkmadı bahanesiyle paramı iade etmedi. Kargo firmasına yönlendiriyor kargo firması doğal olarak beni sallamıyor. 

Siz iletişime geçin kargo firması ile diyorum, umurlarında olmuyor. İade Kabulünde yanlışlık olmuştur, kargocu alacak olsa bir elbiseye neden tenezzül etsin, kaldı ki 6 parça üründen neden birini alsın kargocu veya ben neden bir ürünü yollamayıp iade isteyeyim diyorum anlamıyor. Artık umudu da kestim, alışverişi de.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Taner 20 Ağustos 12:15

Diğer insanların şikayetlerini okuyorum. Hep mi aynısın Modanisa. Hep bir aldatma hep bir hırsızlık peşinde. Hep iade sorunu.

profile-icon Taner 20 Ağustos 12:09

"Memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz." demişsiniz. Milleti kandırmayın lütfen. Memnuniyetimi sağlama ile uzaktan yakından alakanız olmadı. Resmen yaptığınız modern hırsızlıktır. Tesettür markasısınız bir de. Hakkımı helal etmiyorum ve hem Şikayetvar aracılığı ile hem de yüz yüze kimsenin sizden ürün almamasını sağlayacağım.

Modanisa Logo Modanisa 06 Ağustos 15:13

Sayın Taner H., 06-08-2020 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Modanisa Logo Modanisa 06 Ağustos 14:45

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler