11 Şubat
Yorum Yap
#11570900

Modanisa Ürün Teşhir Edildiği Gibi Değil!

Modanisa sayfasında görüp sipariş verdiğim Kuaybe Gider markalı 2 ürün sayfada görülen resminden farklı geldi. Ürünün modeli farklı olunca Modanisa'ya iletişim bilgisinden ulaştım geri dönülüp bilgi verileceğini söylediler ancak ilgilenmediler.
Ürün Kuaybe Gider
Ekose Tunik - Kırmızı ve Mavi 2 ürün. Standart Beden
Cevap verilmedi.
N** Ö*** /Afyonkarahisar.

Nurşen Nurşen 586 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Modanisa Temsilcisi14 Şubat

    Sayın NURŞEN Ö., 14.02.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 226 47 21 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da www.modanisa.com sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

  • Modanisa Temsilcisi11 Şubat

    Sayın NURŞEN Ö., 11.02.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Konu ile ilgili birimlerimizden bilgi beklenmektedir. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 226 47 21 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da www.modanisa.com sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

  • Modanisa Temsilcisi11 Şubat

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. Gün içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları