16 Ocak
Yorum Yap
#11456228

Modanisa Ürün Fiyatlandırmada Müşteri Kandırması!

Bugüne kadar aldığım ürünler beklenenden gerçekten çok daha kaliteli. Buna sözüm yok. Ancak fiyatlandırma politikası kesinlikle rezalet! Bakın indirimden vs. bahsetmiyorum. Hafta sonları indirimler oluyor, belli dönemlerde büyük indirimler de söz konusu oluyor. Ancak bu öyle bir şey değil. 25 gün evvel 1 aydır sepette tuttuğum tuniğe 90 TL ödedim. Şimdi ürünün fiyatı 39 TL. Ve uzun süredir bu şekilde. 89 TL pantolon uzun süredir 59 TL. Öyle fahiş, içler acısı indirimler görüyorum ki, resmen kendimi aptal yerine koymuş görüyorum. Kimse gibi bende parayı sokakta bulmuyorum. Geçen ay 279 TL'lik, bu ay 360 TL'lik sipariş verdim ve fiyat farkları gerçekten beni çok üzdü. Bu yüzden bir daha alışveriş yapmama kararı aldım. Bu kadar severek alışveriş yaptığım bir firmadan görmem gereken manzara bu olmamalıydı.

Sara Sara 1.121 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Modanisa Temsilcisi16 Ocak

    Sayın SARA MELISSA A., Piyasanın değişen koşulları, üretim maliyetlerinde kısa sürelerde değişikliklere neden olabilmekte, bu durum da fiyat farklılıklarına yol açmaktadır. Site üzerinde yer alan fiyatlar geçerli olmaktadır. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 226 47 21 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da www.modanisa.com sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

  • Sara16 Ocak

    Herhalde dalga geçiyorsunuz siz. Müşterinin etkilenmemesi derken? Siz bildiğiniz bu durumda kazıklamış oluyorsunuz. Bu hangi piyasa koşulları Allah aşkına? Nasıl bir piyasa ya da? Yasal olarak hakkımı arayacağım, bilginize.

  • Modanisa Temsilcisi16 Ocak

    Sayın SARA MELISSA A. , Modanisa.com'da 650 tedarikçiden 70 bin civarında ürün çeşitliliği bulunmakta, fiyatlar, tedarikçilerimiz tarafından üretim maliyetleri gözetilerek belirlenmektedir. Piyasanın değişen koşulları, üretim maliyetlerinde kısa sürelerde değişikliklere neden olabilmekte, bu durum da fiyat farklılıklarına yol açmaktadır. Modanisa olarak müşterilerimizin bu fiyat değişikliklerinden asgari düzeyde etkilenmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyor, satın aldığınız ürünleri keyif ve mutlulukla kullanmanızı diliyoruz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler