29 Kasım
#13080100

Modanisa Siparişi Yanlış Adrese Teslim Etti!

Modanisa.com dan 24.11.2019 verdiğim siparişimde sistemde otomatik kayıtlı olan eski iş yerimin adresi ile siparişimi tamamlamışım, sonradan fark edip siparişlerim daha kargo şirketine verilmeden adres değişikliği talep ettim, telefonda ses kayıtlarım var, ürünlerimin daha kargoya verilmediğini ispatlaya bilirim, önceden bildirmeme rağmen ürünlerimi eski adrese teslim ettiler ve bu sorunu hala çözemiyorlar, çalıştıkları Yurtiçi Kargo şirketi ben olmadığım halde o adreste ürünü teslim etmiş. Her gün arıyorum Modanisa müşteri temsilcisini, sorunu çözemiyorlar. Sizin gibi sorumsuz şirket olmaz, para kazanacağım diye insanları mağdur etmeyin artık.

Leyla Leyla 1.321 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Leyla4 g

  Şikayetimi dikkate alıp, sorunum la ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Kargom bugün elime ulaştı.

 • Leyla'nın Teşekkür Mesajı4 g

  Bugün kargom elime ulaştı, teşekkür ederim. 26.11.2019 beri uğraştım, siz de yazdığım şikayeti dikkate alarak bu sorunu çözdüğünüz için teşekkürler.

 • Leyla29 Kasım

  Ben ortada bir çözüm göremiyorum, evet aradınız bu konuyla ilgili durumu çözeceğinizi söylediniz, ama hala çözülmedi ve hala kargom bana ulaşmadı. Bence siz bu sorunu benimle değil anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi ile çözün.

 • Modanisa Temsilcisi29 Kasım

  Sayın LEYLA R., 29.11.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Modanisa Temsilcisi29 Kasım

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları