06 Temmuz
#12225078

Modanisa Sipariş Hataları

Modanisa sitesinden şikayetçiyim. Sipariş verdiğim ürünlerde hep bir problem oluyor, tesettürlüyüm uygun kıyafetler buluyorum diye alışveriş yapmaya devam ettim ama artık yeter. Son siparişimde zincir detay kıyafet istedim zinciri kopuk geldi. Abiye sipariş ettim kemeri çıkmadı. İade edip siparişi tekrar vermem gerekiyormuş. (Not bir kere ürün bana yanlış renk geldiğinde de istediğim rengi tükenmişti ürünü iade de etsem yeniden istediğim üründen alamıyordum çünkü kargo getirinceye kadar ürünün rengi de bedeninde bitti ben bunu ön göremem ki ya yanlış olmasın diye yedekli mi alayım) Verdiğim siparişte benden kaynaklı sıkıntı olsa rengini beğenmesem beden dar olsa tamam, kendilerinden kaynaklı bir hata da hiç üstlerine sorumluluk almıyorlar. Sitenin özrü benim iade ile kaybettiğim vakti geri getirmiyor. Ayrıca yeni kampanyaları var bir arkadaşına öner indirim kazan iki hafta oldu ne indirim kazandım ne de arkadaşım indirimli ürün alabildi.

Ayşe Ayşe 1.619 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ayşe08 Temmuz

  Abiyenin kemersiz teslim edilen hali ile resmini paylaşmalılardı ki abiyenin kemersiz nasıl durduğunu bilmemizi sağlamış olurlardı.

 • Ayşe08 Temmuz

  Kemer ürüne dahil değilmiş gözümden kaçmış ama kemersiz bir tane bile fotoğraf yüklenmemiş siteye ürüne dahil değil notunu fark etsem de abiyeyi kemersiz fotoğrafını paylaşmamalılardı. Arkadaşını davet et kampanyası ile ilgilide en az dört kez müşteri hizmetleri ile telefon ile görüştüm 1 aydır mail atacağız diyorlar kayıtlarınızda benimde arkadaşımında iletişim bilgileri belli ilgili iseniz zaten bu istediğiniz bilgilerin elinizde olduğunu da bilirdiniz telefonla oluşturduğum şikayetlerde en az iki kez bu bilgileri verdim hala daha sormanız sizin ayıbınız.

 • Modanisa Temsilcisi08 Temmuz

  Sayın AYŞE Ç. ' ; İllettiğiniz konuyla ilgili size yardımcı olabilmek için iletişim bilgilerinizden sizi aradık ancak ulaşamadık. Gerekli bilgilendirme mail üzerinden yapılmış olup, dönüş yapmanızı beklediğimizi iletmek isteriz. Size destek olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi bekleyeceğiz. Dilerseniz [email protected] adresimizden ya da 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Modanisa Temsilcisi06 Temmuz

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları