28 Ocak
#11509321

Modanisa Sipariş Edilen Ürün İle Gelen Ürün Farklı!

Modanisa.com üzerinden ayakkabı siparişi vermiştim fakat resimdeki ürün ile gelen ürün arasında dağlar kadar farklar var! Böyle bir firma da bunu yapıyorsa biz ne diyelim? Ürünü iade ettiğimiz zaman da ödediğim ücretin tamamını iade etmiyor, kargo bedelini kesinti yapıyor, sanki iade sebebi keyfimmiş gibi. Kendi hataları yüzünden iade ediyorum oysa ki. Görseldeki ürün gelmiyor çünkü. Hayal kırıklığı yaşayıp cebinizdeki paradan oluyorsunuz. Kargo iade git gel uğraşmanız da cabası. Yazık!

Esra Esra 993 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Modanisa Temsilcisi28 Ocak

    Sayın ESRA K., 28.01.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Tekrar memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 226 47 21 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da www.modanisa.com sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz.

  • Modanisa Temsilcisi28 Ocak

    Sayın ESRA K. , İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. Gün içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları