21 Kasım 2018
#11177271

Modanisa Onay E-Maili!

Modanisa memnuniyetimden dolayı beş kez sipariş verdim dördünde hiçbir sorun yaşamadım ve ürünler eksiksiz, sorunsuz geldiler. Geçen ay ki alışverişimden sonra bu ay yine Modanisa'dan bir şeyler almak istedim ve bu akşam 10 parçalık alışveriş yaptım. Her sipariş/ödemenin hemen sonrasında onaylandığına dair e-mail gelirdi fakat bu son siparişimde onay e-maili gelmedi arasından 2 saat geçti hala onay e-maili almadım, spamda da yok. Sitede tedarik ediliyor diyor ama ben bunu otomatik yazdığını düşünüyorum. Önceki siparişlerim gibi e-mail gelmesi gerekiyordu. Hayal kırıklığına uğradım. Sebebini öğrenmek istiyorum?
Sipariş no.: 39942913.

Merve Merve 1.256 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Merve'nin Teşekkür Mesajı11 Aralık 2018

  İlginiz için teşekkür ederim. Eksik ürün için sorunsuz ücret iade + 15 € kupon ve şal hediye ettiğiniz için ayrı teşekkür ederim modanisa.

 • Merve11 Aralık 2018

  İlginiz için teşekkür ederim. Eksik ürün için sorunsuz ücret iade + 15 € kupon ve şal hediye ettiğiniz için ayrı teşekkür ederim modanisa.

 • Merve28 Kasım 2018

  Her gün ve gün içerisinde 3-4 kez sipariş durumuna bakıyorum. Bu sabah baktığımda siparişiniz hazırlanıyor diyordu, şimdi tekrar baktım, siparişiniz tedarik ediliyor diyor. 7-8 gündür bekliyorum siparişlerim hala kargoya verilmiyor. Ayrıca 10 ürün sipariş ettim, şu an 9 ürün gözüküyor Laura Ashley Çanta siparişim gözükmüyor ve ürünler kargoya verilmeden hesabımdan para çekiliyor. Dahası hala siparişimle ilgili email göndermiyorsunuz. Modanisa artık tamamen hayal kırıklığıdır benim için. Ürünlerimin sorunsuz ve eksiksiz bir an önce gönderilmesini istiyorum.

 • Modanisa Temsilcisi22 Kasım 2018

  Sayın MERVE N. ' ; İletişim bilgileriniz ile bilgilendirme sağlamak amacıyla size ulaşmayı denedik ancak ne yazık ki tarafınıza ulaşamadık. Siparişiniz de yer alan tedarik ürünleri nedeni ile siparişinizin çıkışı sağlanamamaktadır. Tedarik ürünleriniz , depomuza ulaştıktan sonra paketlenip kargoya teslim edilecektir. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri

 • Merve21 Kasım 2018

  Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederim. Aradığınızı sonradan gördüğüm için üzgünüm. Verdiğiniz e-mail adresine sorunumu ilettim fakat henüz cevap gelmedi beklemekteyim. Önceki siparişlerimde ödeme sonrasında “Siparişiniz Onaylandı” bir sonra ki gün “Siparişiniz Kargoya Verildi” derken, dün ki siparişimin durumu hala “tedarik ediliyor” diyor. Onay e-maili ve siparişimi kargoya ne zaman vereceksiniz?

 • Modanisa Temsilcisi21 Kasım 2018

  Sayın MERVE N. ' ; İletişim bilgileriniz ile bilgilendirme sağlamak amacıyla size ulaşmayı denedik ancak ne yazık ki tarafınıza ulaşamadık. 20.11.2018 tarihinde siparişinizin oluşturulduğu , hazırlanma aşamasında olduğu gözükmektedir. Talebinizle ilgili destek alabilmeniz için bize [email protected] adresimizden, http://www.modanisa.com/sikayet/ linkinden ve 0850 333 6472 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Hizmetleri

 • Modanisa Temsilcisi21 Kasım 2018

  Sayın MERVE N. , İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. Gün içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları