Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Modanisa ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Modanisa Neden Paramı İade Etmiyorsunuz?

691
Berrin
Berrin 06 Ocak 11:13

Aralık ayının 20'sinde bir ürün sipariş vermiştim. Fakat sonra almaktan vazgeçtim. İade etmek istediğimi görevli bayana ilettim. Oda ürün elime ulaşmadan kargoda iken ürünün iadesini başlatamayacaklarını söyledi. AGT Kurye ®'ye vermişler kargoyu. Kargo ta ayın 27'sinde beni aradı ürünü teslim etmek için. Ben teslim almayacağımı iade edeceğimi belirttim. Görevli tamam dedi. 

Yani ürünü teslim almadan daha evime bile getirmeden iade ettim. İade gitti geri. Bugün ayın 6 sı. O kadar WhatsApp ®'dan yazmama ve telefonla aramama rağmen doğru düzgün cevap verilmiyor. WhatsApp'dan ve telefondan karşınıza robot çıkıyor saatlerce sizi oyalıyorlar ve telefon düşüyor zaten. M***  ismindeki kızda telefonu yüzüne kapatıyor insanların. Konu iade olunca işlerine gelmiyor çünkü. Karşınızda muhatap bulamıyorsunuz. Doğru düzgün iletişim yok.

Müşteri hizmetleri diye bir şey yok. Kaç defa paramı iade etmelerini yoksa gerekli yerlere şikayet edip hakkımı arayacağımı belirttim. En son mail attım. Yine sadece ilgileneceklerini belirtmişler o kadar. Bir ürün 10 günü geçti geri ellerine ulaşmamış olabilir mi? Buna inanmıyorum ve ürün sitelerinde hala kargoya verildi olarak görünüyor.

Yani o kadar söylememe ve yazmama rağmen iade sürecini başlatmamışlar. Ürün iadede görünmüyor yani. Bugün Tüketici Hakem Heyeti ®'ne delilleri ile başvuracağım. Artık gerisini onlar düşünsün.

Berrin
Berrin18 Ocak 18:00

İnsanı bu kadar uğraştırmanıza değdi mi? Para iadem yapıldı geç de olsa...

Benzer Şikayetler

profile
2.310
16 Temmuz 2022

Modanisa İade Ödemesinde Sıkıntılı

13.06.2022 tarihinde Modanisa'dan online alışveriş yaptım. Almanya'da yaşıyorum. Gelen ürünler gerçekten resimde göründüğü gibi değildi ve bir eşarp lekeliydi. Bu sebepten dolayı sipariş ettiğim 11 ürünün tamamını iade etmek istedim. Bu arada iade etiketini görüntüleyemediğim için müşteri. Hiz.'den ...

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
profile
910
02 Temmuz 2022
profile
Zehra'nın Teşekkür Mesajı

“2 ürün aldım iade etmek durumunda kaldım iademi kabul edip ödediğim bedeli de tekrar iade ettiğiniz için teşekkürler sorunum kısa sürede çözüldü tekrar teşekkürler.”

Modanisa Defolu Ürün Geldi

Sipariş ettiğim 95090204 sipariş numaralı ürün dün geldi ama ürün defolu geldiği için iade talebi oluşturdum iade kodu geldi. Bugün kargo iadesi için ...

Modanisa Defolu Ürün Geldi
profile
1.813
23 Nisan 2022
profile
Banu'nun Teşekkür Mesajı

“Teşekkürler”

Modanisa Para İadesi Hala Yapılmadı 1 Ay Geçti!

Annem kendi için ürün sipariş vermiş bedeni küçük geldiği için iade ettik 1 ay oluyor iade teslim edildiğine ama para iadesi hala yapmadılar WhatsApp ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .