07 Mayıs 2013 #1782969

Modanisa (Modanisa.com) Ödemem Hala Sistemde Görünmüyor!

Modanisa. com sitesinden 29 Nisan 2013 tarihinde 81, 60 TL tutarında ürün satın aldım. Havale yoluyla parayı gönderdim. 3 gün sonra hala ödeme bekleniyor yazısını görünce aradım ulaşamadım sonra mail attım benden dekont göndermemi istediler. Dekontu gönderdim hala aynı yazı "ödeme bekleniyor" aradığımda yok ben sistemde göremiyorum yok şöyle yapamıyorum bilmem ne yok biz sizi arayacağız diye diye oyalayıp durdular.


Ne arayan var ne soran. Lütfen artık yeter! Ya paramı verin ya da ürünlerimi gönderin. Paramdan vazgeçecek duruma geldim. Şu sorun bir çözülsün bir daha asla; değil modanisa "m" harfiyle başlayan bir siteye bile girmeyeceğim. yazık!

Mehmet 352 Okunma

Cevaplar

  • Modanisa Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz Mehmet K'nın bildirimi hakkında; Müşterimizin sorunu hakkında detaylı inceleme yapılmış olup, sorun çözüme ulaştırılarak müşteri mutluluğu sağlanmıştır. Saygı ve sevgilerimizle, Modanisa Müşteri Mutluluğu Ekibi Modanisa hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri mutluluğunuz için, yanınızdayız. E-mail : [email protected] Tel : 0216 474 74 99

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön