11 Temmuz
#12249389

Modanisa Mağduriyet Üstüne Mağduriyet!

Geçtiğimiz bayram öncesi beni çok ciddi mağdur edip teslimat garantili ürünlerimi göndermediniz, çok ciddi mağdur oldum az kalsın mahkemelik oluyorduk kayıtlarında vardır bu bilgiler. Özür maksatlı beni ikna edip %30 indirim kuponu verdiniz güya o da indirimli ürünlerde kullanılmıyor ürünün indirimsiz halinden fiyatı baz alarak kullanılıyor! Neyse Marjin marka sandalette indirim olmadığı için bari kuponu kullanıp onu alayım dedim fakat sizi tebrik ediyorum o da gelmedi! Ben senelerdir sizin müşterinizim defalarca tedarikli ürün sipariş ettim hiç problem yaşamadım ama kusura bakmayın resmen insanların aklıyla dalga geçiyorsunuz! Ezberletmişsiniz elemanlara ürünü gönderemeyince defolu çıktı diyerek insanları kandırıyorsunuz gerçekten ayıp bu kaçıncı mağdur oluşum!

Elif Elif 1.008 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Elif3 g

  Daha önce firmanız tarafından üst üste yaşamış olduğum mağduriyetlerden ötürü bana %30 indirim ve alt limit olmaksızın kargo bedava koponu vermiştiniz fakat, tabii ki de yine siparişim tedarik edilemeyince kuponumu tekrar kullanabileyim diye hesabıma yenileyeceğinizi bildirdiniz tamam dedim. Ertesi gün kupon yenilendi fakat kargo bedava olmuyor arkadaşlarınızı kaç gündür arıyorum her gün aynı cevap yetkili yere bildirdik size geri dönüş yapacağız! Ya pardon da bunu düzeltmek bu kadar zor bir şey mi? Alacaklarım var bari kuponu değerlendireyim boşa gitmesin diyorum yine bir aksilik! Lütfen artık bu aksaklıklardan gerçekten çok sıkıldım süresi dolmadan kuponumu kullanmak istiyorum!

 • Elif11 Temmuz

  %30 indirim kuponumu tekrar aktif hale getireceğinizi söylediniz bekliyorum bakalım

 • Modanisa Temsilcisi11 Temmuz

  Sayın ELIF K., 11.07.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Elif11 Temmuz

  Arkadaşlarınıza her zaman ki gibi defalarca kayıt açtırmama rağmen tabii ki de kimse geri dönüş yapıp açıklama yapmadan az önce mesaj geldi sandaleti ürünlerim arasından çıkartıp diğerlerini gönderecekmişsiniz ki şu an o sandalet stokta var gözüküyor bu nasıl bir kandırmaca nasıl bir iş ahlakı gerçekten çok tuhafsınız! Diğer ürünleri de iptal ettim hiçbir işe yaramayan indirim kuponunuzu da istemiyorum benim için Modanisa markası bitmiştir bu yaptığınız artık sondu yeter yani sürekli sorun yaşatıyorsunuz. Para kazanılan bir müessesenin bu kadar lakayıt bir sistemini tüm içtenliğimle kınıyorum maalesef...!

 • Modanisa Temsilcisi11 Temmuz

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler