Modanisa Hesabımdan Para Çekildi

Aslı Aslı23 Eylül 15:50

80 TL'lik yaptığım alışverişten 110 TL para çekildi, ürün stokta olmadığı için param iade edildi özür maksatlı 15 TL hediye kuponu tanımlandı ama hemen arkasından siparişiniz kargolandı diye mesaj geldi. 

Kendi kendilerine hesabımdan 110 TL daha para çekmişler ama üstelik benim asla görmediğim sipariş vermediğim bir ürün geldi. Kuponu da iptal etmişler. Hesabımdan para çekmek ne demek?  

Müşteri hizmetleri açıklama yapamadı ve telefonu kapatmaya çalıştı. Sizi savcılığa şikayet edeceğim bu kesinlikle yanınıza kalmayacak daha kimlerden neler çektiniz demek ki böyle böyle yürüyorsunuz!

Cevaplar

Modanisa Logo Modanisa 23 Eylül 18:00

Sayın Aslı K., 23-09-2020 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Modanisa Logo Modanisa 23 Eylül 15:54

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler