Modanisa Hatalı Ürün

Asad Asad1 hafta önce

Modanisa dan 44 beden elbise aldık. Gelen elbisenin bedeni üzerinde 44 yazıyor ama ölçüleri 48 bedenden daha büyük. Ölçüleri 46 beden giyen 2 kişide çuval gibi durdu. Kendilerine, ürünün beden ölçü tablosunu ve fotoğraflarını mail ile ilettik fakat cevap yok. Maile cevap vermiyorlar. Hatalı mal satıyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Asad 2 gün önce

Ben o paranın peşine düşmem. İnşallah Cenab ı Allah gerçek yüzünüzü ortaya çıkaracaktır. Sistemin açığını arayıp para iadesi yapmamak gaspçılıktır. "Muhafazakar" diye kendi kendinizi tesmiye etmeniz de ayrı bir yalancılık.

profile-icon Asad 2 gün önce

Birkaç gün sonra telefon ettiler. "üyelik benim adıma değil" diye para iadesi yapmıyorlar. Satın alan, faturadaki isim ve ödeme yapılan kartın ismi benim. Ama Modanisa üyeliğindeki isim tutmuyor diye para iadesi yapmıyorlar. Değişim zaten yok. Ödemeyi yapan IBAN ve isim benim olduğu halde... Çünkü açığı yakaladılar. Kaç kişi üyelik açarken gerçek kimlik bilgilerini %100 girer? Kanunda bile bu yok. Ama sizin amacınız gasp etmek. Yoksa ürün değişimi veya aynı ibana havale gibi yolları uygulardınız. Patronlarınıza sözüm: Muhafazakar falan diye tanıtıyorsunuz kendinizi. Gaspçı olduğunuzu biz biliyoruz. Kendi kendinizi etiket yazamassınız. Sizin etiketini müşteri belirler.

Modanisa Logo Modanisa 1 hafta önce

Sayın Asad A.; 30.06.2020 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyu ilgili departmanımıza yönlendirdiğimizi ve yakından takip ettiğimizi bilmenizi isteriz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Modanisa Logo Modanisa 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler