Toplam çözüm sayısı
..
Modanisa ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Modanisa Geri Gönderdiğim Ürünlerin Ulaşmaması

945görüntüleme
Filiz
Filiz 28 Aralık 2020 17:09

Temmuz ayında mayolar sipariş ettim. Bunlardan 1 tanesinin altı gelmedi, telefon açtım ve gönderdiler ama yanlış beden. O ürünü ve başka bir mayoyu geri gönderdim. İade başvurusunda bulundum, bana gönderdikleri iade formunda Türkiye şubesinin adresi vardı. Ürünleri Köln şubesinden gönderiyorlar ve benim Türkiye ye göndermem isteniyor. Posta parası 23 Euro ile. 

Bende iade formunu birisini paketin üzerine diğerini de paketin içinde olmak üzere bana gönderdikleri adrese Köln şubelerine gönderdim. Postamı takip ettim ve iki gün sonra adrese ulaşmış. O gün bugündür benim kargomun prosedüre uygun gönderilmediğini öne sürüyorlar. Bana 7.50 Euro 'ya paket gönderiyorlar ve benim 23 Euro paket parası karşılığında Türkiye'ye göndermemi istiyorlar.

Ayrıca daha önce de Modanisa'dan alışveriş yapmış ve olmayan ürünleri bana gelen adrese iade etmiştim. Sorun olmamıştı. Artık maillerime de, cevap vermiyorlar, defalarca arama talep ettiğim halde aramadılar.

Modanisa Logo
Modanisa28 Aralık 2020 17:18

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Modanisa Logo
Modanisa28 Aralık 2020 18:36

Sayın Filiz B. ' ; İllettiğiniz konuyla ilgili size yardımcı olabilmek için iletişim bilgilerinizden sizi aradık ancak ulaşamadık. Mail üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Dilerseniz [email protected] adresimizden ya da 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Filiz
Filiz28 Aralık 2020 19:47

Aramadinizki ulasabilesiniz? Aldığım mail benim sorunumu çözmüyor. Ben kabul ediyorum iade formunun üzerindeki adrese değil, bana gönderdiğiniz adrese postaladigimi. Ben geri gönderdiğim ürünlerin Köln subesinizde olduğunu söylüyorum ve siz ısrarla bana aynı maili gönderiyorsunuz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler