Modanisa Defolu Ürün Gönderdi

Ayse Ayse2 hafta önce

5 gün önce Amerika'dan sipariş ettiğim abiye elbise yaka kısmı sökük olarak geldi. İplikleri çıkmış yoluk yoluk olmuş. Eğer kessem kumaşın özelliğinden dolayı ipliklerin devamı gelecek. Yurt dışı olduğu için iade durumunda kargo bedeli alıcıya ait. İade ettiğim takdirde elbisenin fiyatından çok daha fazla kargo ücreti ödemek zorundayım. Elbiseyi bu şekilde kullanamam, o kadar para verip iade de edemem.

Sizin insanları bu şekilde mağdur etmeye ne hakkınız var. Neden ürünler kontrol edilmeden kargolanıyor? Bu durumu önce support adresinize mail olarak bildirdim ama hiçbir geri dönüş alamayınca buraya yazmak durumunda kaldım. Markanıza güvenerek bir alışveriş yaptım ama çok pişman oldum. Umarım bana kısa zamanda geri dönüş yapar hatanızı telafi edersiniz.

Cevaplar

profile-icon Ayse 6 gün önce

Sizi aradık ama ulaşamadık demişsiniz, akabinde de talebiniz çözümlendi, bildiriminiz kapatıldı diye email göndermişsiniz. Müşteriyi arıyorsunuz ki uluslararası olduğu için zaman zaman özellikle de bu Pandemi döneminde arama bildirimi gelmiyor, ulaşamıyorsunuz ve sorun çözüldü diye email atıyorsunuz. Bu mu sizin sorun çözme anlayışınız? Müşteriye ulaşamamış olsanız da bir kere aramış olmanız yeterli yani. İletişim bilgilerim arasında şikayet bildirimimin kapatıldığını bildirdiğiniz, bana 24 saat ulaşabileceğiniz Email adresim de var. Neden çözümünüzü email ile bildirmiyorsunuz? Lütfen bana Email ile ulaşın ve sorunu bu defa gerçekten çözün.

Modanisa Logo Modanisa 1 hafta önce

Sayın Ayşe İ.; İllettiğiniz konuyla ilgili size yardımcı olabilmek için iletişim bilgilerinizden sizi aradık ancak ulaşamadık. Size destek olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi bekleyeceğiz. Dilerseniz [email protected] adresimizden ya da 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Modanisa Logo Modanisa 2 hafta önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. 24 saat içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler