29 Mayıs
#12043059

Modanisa Bir Türlü Kargoya Verilemeyen Ürünlerim!

Ayın 21' inde verdiğim siparişim günlerdir tedarik ediliyor gözüküyordu, pazartesi günü aradığımda arkadaşlarınız tedarik sürecinde olan ürünümün elinize ulaştığını en geç salı günü mesai bitimine kadar kargoya verileceği söylendi. Fakat dün arayıp defalarca kayıt açtırıp sorgulatmama rağmen beni akşama kadar oyalayıp siparişimi kargoya vermediniz! Açıkça söyledim cuma günü şehir dışına çıkacağım lütfen ürünlerim hazırmış hemen kargoya verin dedim ama bravo vallahi bu nasıl bir rezalet göz göre göre mağdur ettiniz beni. Parasını ödemiş olduğum için çok pişmanım. Beni bayram öncesi çok büyük bir sıkıntıya soktunuz. Hiç yakışmadı böyle bir firmaya!

Elif Elif 841 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Modanisa Temsilcisi30 Mayıs

  Sayın ELIF K , 30.05.2019 tarihinde yaptığımız görüşme ile ilettiğiniz konuyla ilgili detayları ve çözümlerimizi sizinle paylaştık. Memnuniyetinizi sağladığımız için çok mutluyuz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 333 64 72 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz’i arayabilir ya da [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Hayırlı günler dileriz. Saygılarımızla Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Elif30 Mayıs

  He bir de arayacaktınız ya hani hala bekliyorum arayın bakalım ne diyeceksiniz çok merak ediyorum?

 • Elif30 Mayıs

  Siz dolandırıcı mısınız ya şok üstüne şok yaşatıyorsunuz bana! 331 TL olan sipariş fiyatını 251 TL'ye çekmişsiniz ve aradığımızda utanmadan e kartınızdan o kadar çekilmiş gözüküyor diyorsunuz yuh artık bu kadarı da fazla yazıklar olsun ya siz nasıl batak bir firmaymışsınız şükür ki ödediğimiz miktarın ekran görüntüsü var ve eşim bankadan çıktı isteyecek şimdi biz bunu her türlü ispatlarız da bizi maddi ve manevi bu kadar uğraştırdığınız için sizin de bu yüzünüz ortaya çıkarmak için elimizden ne geliyorsa eşimle her türlü hukuki yola başvuracağız daha ne kadar rezilleşeceksiniz izleyelim bakalım bravo!

 • Elif30 Mayıs

  Bir de sadaka verir gibi 15 TL lik indirim kuponu vermişsiniz şaka gibi ya harikasınız! Bayramlığım için ayırdığım bütçeyi size peşin ödediğim için çok pişmanım başka param da yok bana yaşattığınız bu mağduriyetin peşini gerçekten bırakmayacağım sonuna kadar uğraşacağım bundan emin olun!

 • Elif30 Mayıs

  Koskoca evli çocuklu kadınım şu mübarek günde oruç ağız hüngür hüngür ağlattınız beni sinirden ne diyeyim kimler sebep olduysa hakkım haram olsun!

 • Elif30 Mayıs

  Az önce tarafınızdan bana mesaj geldi ürünlerim tedarik edilemediği için iptal edilmiş siz benimle dalga mı geçiyorsunuz bu nasıl bir lakayıtlık, Nasıl bir terbiyesizlik? Günlerce tedarik ürünleriniz elimizde bugün yarın kargoya verilecek diye beni oyaladınız ve paramla rezil edip mağdur ettiniz insanların akıllarıyla ve paralarıyla oynamaya hakkınız yok! Daha dün aradığımda merak etmeyin pazartesi gününe kadar teslimat garantili kargonuz elinizde olacak dediniz! Bütün telefon kayıtları nasıl olsa var ne zamanıma ne de parama acımayacağım size dava açacağım ben böyle saygısız bir iş ahlakı görmedim!

 • Modanisa Temsilcisi29 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili çözüm üretebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmeyi çok istiyoruz. Gün içerisinde kayıtlı irtibat numaralarınızdan sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. Modanisa Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler